ЗВІТ З БУДІВНИЦТВА 8 ЧЕРГИ КВАРТАЛУ

Продовжуємо розвивати та будувати єдиний у столиці житловий квартал масштабної забудови, який суттєво відрізняється від усіх об’єктів представлених на ринку як величиною, так і своєю інфраструктурною наповненістю.

Ділимося свіжим звітом з будмайданчика 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» (проєктні будинки №5, 6, 9) від девелоперської компанії City One Development.


Будинок клубного формату №9

– Завершили облаштування підлог в підземному паркінгу.
– Продовжуємо улаштування протипожежної системи та систем сигналізації, диспетчеризації та автоматизації.
– Триває монтаж ліфтового обладнання.
– Триває влаштування каркасів алюмінієвих вітражів та роботи зі встановлення світлопрозорих огороджувальних конструкцій фасаду з 1 по 16 поверхи.

Будинок №5

– Влаштовуємо підземні прибудинкові комунікації.
– Триває улаштування протипожежної системи та систем сигналізації, диспетчеризації та автоматизації.
– Продовжуємо влаштування каркасів алюмінієвих вітражів та встановлення світлопрозорих огороджувальних конструкцій фасаду з 2 по 21 поверхи.

Будинок №6

– На одній частині будівлі заливаємо плиту перекриття між 23 та останнім 24 поверхом, а на другій частині – вже влаштовуємо парапети кровлі будинків.
– Продовжуємо кладку зовнішніх і внутрішніх стін на рівні 17-18 поверхів.
– Тривають роботи з облаштування підземного паркінгу під будинками №5-6.

Продовжуються роботи з будівництва монолітного каркаса освітнього центру для дітей та улаштування внутрішньомайданчикових інженерних мереж.

Більше фото з будівельного майданчика 8 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті.

Назад
380442992001