ЖК «Новопечерські Липки» – переможець Realt Golden Key 2017

Напередодні нового року житловий квартал «Новопечерські Липки»,  отримав знакову нагороду й був визнаний кращим жк бізнес-класу в рамках  галузевої премії Realt Golden Key 2017.

Оцінювали і визначали переможців шляхом он-лайн голосування користувачі порталу нерухомості realt.ua. Перемога в народній премії Realt Golden Key 2017 знакова для проекту, оскільки під час голосування експертна думка не впливала на результати рейтингу, тому що в ролі журі виступали звичайні люди.

«Проект дійсно унікальний і знаковий для ринку. Це перший проект комплексної забудови в місті Києві, який поєднав не тільки якісні квадратні метри для проживання, а й розвинену інфраструктуру, яка дозволяє реалізовувати всі життєво важливі потреби на території кварталу для дорослих і маленьких жителів, людей похилого віку і тинейджерів. Протягом 10 років ми розвиваємо цей проект і справді можемо пишатися результатами роботи, які щорічно підкріплюються новими нагородами, перемогами і, найголовніше – стабільним клієнтським вибором нашого кварталу », – коментує маркетолог ЖК «Новопечерські Липки» Дмитро Новіков.

Назад