Тут буде сад!

Тут буде сад!Давня плідна співпраця инвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners і Національного Ботанічного саду ім. Н.Н.Гришко НАН України, вилилося в ще один новий і цікавий проект напередодні Дня Будівельника. За замовленням Ukrainian Development Partners, фахівці НБС ім. Н.Н.Гришко приступили до розробки ескізних проектів плану парка, який розташується на прилеглій до житлового кварталу «Новопечерські Липки» території площею 0,71 га.

За словами ландшафтного дизайнера, старшого наукового співробітника відділу ландшафтного будівництва Національного Ботанічного саду ім. Н.Н.Гришко НАН України Тетяни Счепицької, розроблено три проекти майбутнього парку, один з яких – «Сади Світу» і буде розбитий на прилеглій території. В даний час фахівці Ботсаду приступили до підбору асортименту рослин, які в гармонійному поєднанні радуватимуть мешканців острівцями яскравих фарб життя. Виразні композиції, різноманітні колекції дерев, чагарників і квіткових культур додадуть індивідуальності житловому комплексу.

Як відзначає заступник керівника проекту житлового кварталу “Новопечерські Липки” Орест Машталяр, ще в процесі проектування житлового комплексу «Новопечерські Липки», не дивлячись на сусідство з Ботанічним садом ім. Н.Н.Гришко, ми планували створення на території житлового кварталу власного міні-ботанічного саду для максимально комфортного життя новоселів.

Крім краси та можливості сховатися від міської суєти в центрі столиці у власному куточку живої природи, парк на території житлового кварталу буде центром просвітницької діяльності, місцем проведення уроків ботаніки і природознавства для учнів школи, яка буде побудована на території комплексу. Офіційно парк буде запущений вже в жовтні 2009 року.

Назад
380442992001

0442992823