Запишись на перегляд квартири в «Новопечерських Липках» через Інтернет

Запишись на перегляд квартири в «Новопечерських Липках» через Інтернет Запишись на перегляд квартири в «Новопечерських Липках» через Інтернет 19.07.2011

Тепер записатись на перегляд квартири в житловому кварталі «Новопечерські Липки» стало простіше – досить зайти на сайт www.novolipki.com та оформити замовлення на перегляд квартири.

Після попадання на стартову сторінку житлового кварталу «Новопечерські Липки» Вам необхідно зайти в Том 2. Потім перейти до підпункт «Генплан», у якому вибрати вподобаний будинок, поверх і квартиру.

Після кліку мишкою на обрану квартиру, вона відкриється в новому вікні, де Ви, натиснувши на меню «Записатися на перегляд», зможете заповнити невеликий формуляр та обрати в ньому бажаний час і дату відвідин об’єкту.

У вказану вами годину досвідчені менеджери офісу продажів проведуть вам екскурсію по об’єкту, покажуть вибрану квартиру та зможуть відповісти на всі питання, що стосуються житлового кварталу «Новопечерські Липки», характеристик будинків, можливих умов придбання житла.

Поява даної опції продиктована активним розвитком Інтернету в країні, проникненням його в повсякденне життя людей, можливістю отримувати якісні послуги, при цьому економити час на їх замовлення.

Проте головним є побажання відвідувачів офісу продажів, які позитивно висловлюються про можливість записуватися на перегляд вподобаних квартир через глобальну мережу.

Назад
380442992001