У ЖК «Новопечерські Липки» відбувся День відкритих дверей LEAPKIDS

У ЖК «Новопечерські Липки» відбувся День відкритих дверей LEAPKIDS У ЖК «Новопечерські Липки» відбувся День відкритих дверей LEAPKIDS 19.06.2017

 15 червня відбувся День відкритих дверей в дитячому садку нового формату – Академія дошкільної освіти LeapKids, побудований на території ЖК «Новопечерські Липки».

На свято зібралося понад 200 батьків з малюками різного віку, яких чекало перше і серйозне знайомство з їх майбутнім будинком Щастя!

«LeapKids – одна з перших спроб втілення в життя системи дошкільної освіти нового формату, – зазначив керівник відділу продажів «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков. – Подвійно приємно, що саме наш квартал стоїть біля витоків створення нової інноваційної шкільної і дошкільної освіти, адже Академія щастя LeapKids є складовою частиною 5 черги «Новопечерських Липок».

Академія щастя об’єднує нові методики розвитку і виховання дітей, команду прогресивних педагогів, а також біоекотехнологічні та енергоефективні рішення в будівництві та плануванні простору.

У LeapKids враховують особливості розвитку сучасних дітей, які вражають своєю безпосередністю і дорослими вміннями, глибиною сприйняття світу. Тому одним з найважливіших принципів виховання є партнерство між дитиною, батьками і вихователем.

Наталія Кучерява, керівник освітніх програм LeapKids, підкреслила, що саме власні досягнення дитини, його вміння долати перешкоди і є головним результатом навчання. Тому для кожного вихованця в Академії щастя розроблені індивідуальні карти розвитку – щоденник, в якому будуть закріплені всі особливості і успіхи малюка.

«Академія щастя LeapKids має унікальні напрацювання, якими ми готові поділитися, для того щоб українська система дошкільної освіти відповідала світовим тенденціям виховання особистості. Ми виділяємо основні: технологічність і екологічність проекту, створення і впровадження спеціалізованих унікальних програм навчання дітей через ігрову діяльність, 3D-технології навчання, двомовне простір, 12 тематичних ігрових майданчиків, методики для розвитку «слабких сторін» дітей – все це в комплексі дає результат – відкриті двері для випускників дитсадка в будь-яку школу для продовження навчання», – розповіла керівник проекту LeapKids Хонората Маслов.

Команда LeapKids – вихователі, психологи, логопеди, дієтологи, які ініціюють власні проекти, самі вчаться і удосконалюються. Навчання в академії буде проходити на двох мовах – половина дня на українському, половина – на англійському. Англійська мова вивчатимуть за програмами і методиками, які розробили спеціально запрошені викладачі Британської Ради. Для гармонійного розвитку особистості малюків, з дітьми і їх батьками буде працювати психолог. Збалансоване фізичний розвиток і здоров’я дітей забезпечить спеціально розроблені меню для 5-ти разового харчування, включаючи безглютенову і вегетаріанську дієти. Після ретельного відбору продуктів і приготування на власній кухні кожен малюк буде отримувати в герметичному боксі індивідуально сформований набір страв, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам і краще задовольняють потреби дитячого організму.

LeapKids – перший в Україні проект, при будівництві якого застосовані найсучасніші енергоефективні рішення. Будівля обладнана сонячними батареями, за допомогою яких відбувається нагрів води і економія енергії. Завдяки системі «розумний будинок», є технічна можливість створювати в кожній групі дитсадка окрему кліматичну зону. У дитячому садку встановлена система пасивного охолодження «холодна стеля». Використовується геотермальне тепло землі – на території саду є 43 свердловини, які сходяться в технічне приміщення будівлі. За допомогою цього тепла відбувається обігрів приміщення, що дозволяє дитсадку бути повністю автономним від енергомереж міста.

«Такої технологічного будівлі на сьогодні більше немає в Україні, а може навіть і в країнах Європи», – зазначив технічний директор проекту Євген Карпов.

LeapKids готовий прийняти 192 дітей у віці від 2 до 6 років. Зараз в дитячому саду проходять останні підготовчі роботи до офіційного відкриття 1 вересня цього року і триває запис дітей на 2017-2018 навчальний рік.

Назад
380442992001