В ЖК «Новопечерські Липки» відкрили 6 чергу та фонтанний комплекс!

4 червня у столичному житловому кварталі «Новопечерські Липки» відбулось урочисте відкриття фонтанного комплексу з водоспадом  та 6-ї черги будівництва.

Захід пройшов у форматі сімейного свята Summer Water Day, де гостям представили нову прогулянкову алею, фонтанний комплекс з водоспадом, що є частиною 6 черги ЖК, яка включає в себе чотири сучасних житлових будинки (проектні №71.1, №71.2, №72.1, №72.2) висотністю 16-19-23-24 поверхів, торгово-розважальну частину, а також ландшафтну прогулянкову паркову зону, ігрові дитячі і спортивні майданчики.

Розважали гостей вуличними перформансами, диджиталізованими спецефектами, футбольним фрістайлом, а художники малювали шаржи та портрети усім охочим.

Також кожен бажаючий міг зробити унікальне відео на фотозони  та залишити собі на згадку про цей захід ролик у форматі 360.

Для маленьких гостей свята працювала кідз зона – майстер класи зі створення слаймів, гліттер тату, розпис масок для обличчя, майстер клас «Чарівний світ», анімаційна команда та, звісно ж, окрема дитяча фотозона.  Для усіх, кому на місці було складно всидіти – працював батут, Дженга та непосидючі аніматори з розвагами на будь – який смак.

Співала для гостей цього вечора неперевершена співачка DOROFEEVA .

Також на святі гостям презентували останню, 8 чергу найбільшого в Україні комплексного проекту на Печерську, розроблену архітектурним бюро ТОВ «БІП-ПМ». Нова черга реалізується в форматі mixed-use, вирізняється своєю інноваційною складовою та  доповнить концепцію ЖК підвісними пішохідними мостами, що будуть інтегровані в прогулянковий ландшафт останніх черг ЖК.

Вже зараз покупцям пропонується широкий вибір планувальних рішень у новій черзі, приваблива інвестиційна ціна та беззаперечні переваги життя у кварталі із довершеною інфраструктурою.

Валерій Кодецький, президент інвестиційно-девелоперської компанії City One Development: « Новопечерські Липки –  це перший у столиці проект такого формату, в який ми заклали філософію людиноцентричності . Продумана концепція, екосистемний підхід до планування та розвитку , інновації, які ми втілюємо у кожній новій черзі проекту,  дозволяють нам залишатись вже більше 10 років у ТОП кращих ЖК. Кожна нова черга для нас – це перш за все виклик та завдання зробити сучасне місто більш зручним, комфортним та безпечним для людей. А багаторічна довіра наших клієнтів – це наше головне досягнення та найкраща рекомендація».

Назад
380442992001