У ЖК «Новопечерські Липки» відкрилася Академія Щастя LeapKids

В ЖК «Новопечерские Липки» открылась Академия Счастья LeapKidsУ ЖК «Новопечерські Липки» відкрилася Академія Щастя LeapKids 05.09.2017

4 вересня на території ЖК «Новопечерські Липки» офіційно відкрила свої двері Академія щастя LeapKids – перший дошкільний навчальний заклад, абсолютно нового для України формату.

Урочиста церемонія відкриття пройшла зі святковою програмою, виступом дитячих колективів, запуском різнобарвних повітряних куль, загадуванням бажань і привітанням маленьких учнів і їх батьків в цей особливий день керівництвом LeapKids.

Освітній проект LeapKids об’єднує нові підходи у вихованні та розвитку дітей, прогресивні методики навчання, команду прогресивних педагогів, а також біоекотехнологічние і енергоефективні рішення в будівництві та плануванні простору.

«Ми пройшли довгий шлях від створення ідеї до її реалізації, тому сьогоднішній день – це свято для кожного члена команди, – зазначила керівник Академії LeapKids Хонората Маслов. – Однак на цьому ми не зупиняємося, а працюємо на випередження і вдосконалюємося далі ».

У свою чергу керівник відділу продажів кварталу «Новопечерські Липки», Віталій Медников зазначив, що відкриття на території ЖК такого знакового об’єкта, як сучасний дитячий сад – довгоочікувана подія і один з важливих компонентів для комфортної та щасливого життя молодих сімей з дітьми.

Варто відзначити, що Академія LeapKids розрахована на 192 дітей: 12 груп по 15-16 осіб у кожній. Половину дня маленькі студенти Академії проводять з україномовним вихователем і половину дня з англомовним, тому вивчення мови відбувається ненав’язливо і легко.

Англомовне простір в Академії створюється за спеціально розробленою методикою викладачами British Council.

У садку передбачено 5 разове харчування, включаючи Безглютенові і вегетаріанське меню, а також безлактозную молочну продукцію.

На цей навчальний рік залишається всього кілька вільних місць в групах, але триває запис дітей на 2018-2019 навчальний рік.

Назад