У «Новопечерських Липках» запустили послугу «Консьєрж Сервіс»

У «Новопечерських Липках» запустили послугу «Консьєрж Сервіс» У «Новопечерських Липках» запустили послугу «Консьєрж Сервіс» 03.03.2016

 Тепер мешканці кварталу можуть залишити всі турботи і зануритися в світ комфорту і виконання своїх найзаповітніших бажань.

Високоякісний цілодобовий Консьєрж Сервіс у "Новопечерських Липках» забезпечує міжнародна австрійська компанія з 7-річним досвідом роботи на ринку Європи і України, яка гарантує виконання запитів будь-якого рівня – від доставки страв з ресторану до організації запрошень на церемонію вручення премії «Оскар» або прем’єри опери в La Scala.

Скористатися цією послугою жителі кварталу можуть відразу ж – достатньо отримати карту клієнта в офісі продажів «Новопечерські Липки» або в КУЖЕ «Новосервіс».

Як зазначив керівник офісу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков, послуга Консьєрж Сервіс затребувана в усьому світі і коштує не малих грошей, однак для мешканців кварталу «Новопечерські Липки» все обслуговування в рамках наданого пакету Platinum здійснюється безкоштовно і не обмежується в часі і кількості звернень до служби.

Тепер не виходячи з дому жителям кварталу доступні понад 250 різних послуг і десятки тисяч товарів з усього світу: запис на прийом в кращі клініки, SPA і ресторани Києва і світу; доставка їжі з ресторанів і товарів з супермаркетів; екскурсії і чартери в будь-який куточок землі; фрахт літаків і яхт; квитки на всі види авіа та ж/д транспорту; квитки в кіно, театри і на концерти світових зірок; покупка і доставка товарів з магазинів з усього світу, включаючи міжнародні інтернет-сайти, та багато іншого!

Зв’язатися зі службою Консьєрж Сервіс легко: досить зайти на офіційний сайт житлового кварталу «Новопечерські Липки» www.novolipki.com і скористатися спеціальним пунктом меню «Консьєрж Сервіс». Також ви можете зв’язатися з консьєржем по телефону, електронній пошті або Viber.

За словами керівника «КУЖЕ« Новосервіс», Людмили Кузьміної, «Консьєрж Сервіс» в ЖК «Новопечерські Липки» – це новий крок в наданні якісних послуг в обслуговуванні жителів кварталу.

««Новопечерські Липки» вже на протязі багатьох років є показовим кварталом, з доглянутою територією, розвиненою інфраструктурою і великим штатом співробітників, які в будь-який час готові допомогти жителям у вирішенні їх проблем. Впровадження послуги Консьєрж Сервіс дозволяє жителям істотно економити свій час, при цьому отримувати ще більше якісних послуг на найвищому рівні», – підкреслила Людмила Кузьміна.

Назад
380442992001

0442992823