У “Новопечерських Липках” зустріли літо!

У У “Новопечерських Липках” зустріли літо! 10.06.2014

6 червня в житловому комплексі «Новопечерські Липки» відбулося справжнє свято для всієї родини – Зустріч літа. Безліч розваг, сюрпризів, солодких подарунків, дзвінкого дитячого сміху та запуск прекрасних фонтанів – саме так проходив цей захід.

На свято зібралося близько 450 осіб, серед яких було дуже багато діточок з батьками та їхніми друзями. Захід відвідали як жителі кварталу, так і його гості. «Цікавостей» вистачило на всіх, так як в "Новопечерських Липках" приготували масу розваг: дитяча та «доросла» вело траси, гонки на міні-автомобілях, справжній батут, величезна LEGO-зона, майстер-класи зі створення польового букета та дитячого помпона від студії LFlora і багато іншого …

А ще всіх гостей свята охолоджували їжею – справжнім італійським gelato і не менш смачним українським морозивом.

«Діти просто в захваті. Такої великої кількості ігор, іграшок і всього-всього для малюків я ніде раніше ні на яких святах не зустрічала. Все так здорово і по-сімейному. Хотілося б саме в такій атмосфері зустрічатися щоліта », – зазначила мешканка кварталу, мама двох чудових діток, Олена Шишкіна.

Слід зазначити, що паралельно зі святом в "Новопечерских Липках", в житловому комплексі «Бульвар Фонтанів», від компанії UDP, так само проходило свято відкриття Сезону Фонтанів. Кожен з гостей цих комплексів міг подивитися що відбувається у «сусідів» і передати привіт через унікальний online-фонтан, встановлений в кожному комплексі. До речі, всі гості які передали привіт з одного комплексу в інший можуть тепер спостерігати за собою з екранів в офісах продажів.

«Свято пройшло в дивовижній, позитивній атмосфері. Нехай вона залишається такою весь час, а свято зустрічі літа ми зробимо ще однієї нашої доброю традицією. Хотілось подякувати всім жителям а також гостям кварталу, які прийшли на наше свято. Сподіваємося, що вам у нас сподобалося і незабаром ви теж приєднаєтесь до великої Новопечерської сім’ї», – прокоментував захід керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки», Віталій Мєдніков.

А завершилося велике літнє свято синхронним запуском фонтанів на центральній площі кварталу під акомпанемент хлопавок з конфетті, які були роздані кожному гостю, та проведенням лотереї, в ході якої були розіграні унікальні призи: річна карта від фітнес-партнера свята – клубу преміум-класу GYMMAXX, сертифікат на заняття в тенісній академії UTA і спеціальний сертифікат від кварталу на покупку нерухомості за спеціальною ціною.  

Назад
380442992001