У «Новопечерських Липках» прикрасили головну ялинку кварталу

У «Новопечерських Липках» прикрасили головну ялинку кварталу У «Новопечерських Липках» прикрасили головну ялинку кварталу 24.12.2012

22 грудня в житловому кварталі було весело та гамірно – маленькі й великі мешканці «Новопечерських Липок» занурилися в таїнство Новорічних та Різдвяних свят.

Морозна та сніжна погода не завадила жителям кварталу приходити цілими родинами на святкові гуляння та прикрашання головної красуні свята – Новорічної ялинки.

Як розповіла керівник служби продажів і маркетингу ЖК «Новопечерські Липки» Олеся Перчак, влаштовувати для мешканців та гостей кварталу різноманітні веселі свята – це давня традиція.

«Новий рік – це час, коли всі, збираючись у колі сім’ї, чекають на дива, а всі мрії – збуваються. Сподіваємося, що свято, проведене в кварталі, стало гідним продовженням традиції, а загадані в цей день бажання обов’язково збудуться », – зазначила Олеся Перчак.

Гостей Новорічного свята зустрічали біля Новолипської ялинки казкові герої, а також Дідусь Мороз та Снігуронька. Веселі скоморохи співали і танцювали, запрошуючи малюків і дорослих в галасливі ігри і хороводи.

Усім гостям свята пропонували проявити себе у різноманітних конкурсах та розвагах: виміряти свою силу на молоті-силомірі, позмагатися в бою на подушках, пограти в квача і сніжки, викувати зі справжнім ковалем підкову, проїхатися на санях з чотириметрової сніжної гірки і, звичайно, поводити з Дідом Морозом і Снігуронькою хороводи навколо зеленої красуні.

До речі, Дідусь Мороз пообіцяв, що снігова гірка залишиться для жителів Новопечерських Липок до самої весни, і буде радувати і веселити їх протягом усіх зимових свят.

А ще дорослі і діти могли спробувати себе у творчості – самостійно прикрасити новорічні іграшки, повісити їх на Новопечерську ялинку, загадати заповітне бажання (яке обов’язково здійсниться в наступаючому році) і отримати приємний подарунок від Дідуся Мороза.

Завершилося новорічне свято «запалюванням» Новолипської новорічної ялинки та яскравим феєрверком, під захоплені і радісні вигуки малечі та їх батьків.

Назад
380442992001