У «Новопечерських Липках» стартували продажі нових будинків

У «Новопечерських Липках» стартували продажі нових будинків У «Новопечерських Липках» стартували продажі нових будинків 02.12.2013

Компанія UDP приступила до реалізації нових будинків (проектні номера 3 і 4), які є продовженням житлового кварталу « Новопечерські Липки», розташованого в Печерському районі столиці.

У двох будинках, висотністю в 29 і 30 поверхів, 388 квартир загальною площею 36079 м2.

Різноманітні планувальні рішення, гарні видові характеристики і оптимальна ціна – від 16 тис. грн. за м2, – дозволять кожному покупцеві вибрати найбільш оптимальний варіант квартири.

Як зазначив керівник служби продажу ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдников, купуючи нерухомість в кварталі на ранніх етапах будівництва, покупці отримують найбільш оптимальну цінову пропозицію і можуть примножити свої кошти.

«Від початку продажів до моменту введення будинку в експлуатацію, нерухомість в ЖК «Новопечерські Липки» зростає в ціні від 18 до 50%. Мабуть, сьогодні це єдиний фінансовий інструмент, який може дозволити так істотно зберегти і примножити кошти» , – підкреслив Віталій Мєдников.

При цьому тільки в грудні для всіх покупців діють спеціальні умови та програми з придбання квартир на виплату.

Наприклад, покупці можуть скористатися безвідсотковою пропозицією по придбанню квартири на виплату, зробивши перший внесок 50 %, а решту виплачувати рівними частинами помісячно або поквартально на протязі 1,5 року з можливістю дострокового погашення.

Завершити будівництво нових будинків (№ 3 і 4) в компанії UDP планують в II кварталі 2016 р.

Назад
380442992001

0442992823