У «Новопечерських Липках» стартували продажі нового будинку

У «Новопечерських Липках» стартували продажі нового будинку У «Новопечерських Липках» стартували продажі нового будинку 10.06.2013

Компанія UDP приступила до реалізації нового багатоквартирного будинку, який є продовженням житлового кварталу «Новопечерські Липки», розташованого в Печерському районі столиці.

31 поверховий будинок, на 200 квартир загальною площею 22 584 м2, є довгоочікуваним як за якісними, так і ціновими характеристиками.

Тільки в перший день старту продажів – 10 червня, – у будинку було заброньовано понад 50% квартир що реалізуються, що свідчить про довіру покупців до компанії UDP, бажанні проживати в дійсно якісному і продуманому до дрібниць комплексі з розвиненою інфраструктурою.

«Багато покупців на власному прикладі знають, що нерухомість в кварталі« Новопечерські Липки» має високу ліквідність, яка досягає 30-36%. Якщо на старті продажів вартість 1 м2 становить 16-18 тис. грн., то на етапі введення будинку в експлуатацію вже 25-28 тис. грн. за м2. На сьогоднішній день жоден з існуючих фінансових інструментів не дозволить так зберегти і примножити кошти», – підкреслює керівник служби продажу ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдников.

Крім того, інтерес з боку покупців до нового будинку в кварталі обумовлений і запропонованими новими якісними планувальними рішеннями, європейському підходу до зонування квартирного простору і функціональності житлових зон.

За словами Віталія Мєднікова, вже зараз є очевидним, що раннє відкриття продажів в новому будинку ЖК «Новопечерські Липки» – це стратегічно правильне рішення, яке дозволяє покупцям придбати нове житло за вигідною ціною – від 16 тис. грн. за м2, а компанії зайняти ще більш вагому частку серед гравців ринку первинної нерухомості.

При цьому для зручності покупців, на літній період у кварталі розроблені нові акційні програми з придбання квартир на виплату.

Так, з червня по вересень 2013 покупці можуть скористатися безпроцентної розстрочкою, сплативши перший внесок 50%, а решту виплачувати рівними частинами помісячно/поквартально протягом 2-х років з можливістю дострокового погашення. Або скористатися програмою «50 на 50», при якій покупець спочатку вносить 50% від вартості житла, а решту 50% оплачує вже після введення об’єкта в експлуатацію.

Завершити будівництво нового будинку (проектний № 5) у компанії UDP планують у II кварталі 2015

Назад
380442992001