У «Новопечерських Липках» стартували продажі 8 черги

Девелоперська компанія City One Development в партнерстві з компанією UDP розпочали реалізацію 8-ї черги будівництва житлового кварталу «Новопечерські Липки», розташованого в Печерському районі столиці.

Нова черга кварталу це – 5 будинків (проектні номери №№ 5,6,7,8,9) висотністю 16-24 поверхи, 742 квартири з сучасними планувальними рішеннями і видовими терасами на останніх поверхах та велика прогулянкова паркова зона.

Загальна площа нових будинків – 101 700 м 2, підземний паркінг площею 18 925 м2, комерційні приміщення для бізнесу – 11 800 м2.

8 черга спроектована в форматі mixed-use, а її особливістю є інноваційне рішення з облаштування пішохідної зони, де окрім затишного зеленого парку з’являться підвісні пішохідні мости, які будуть інтегровані в існуючий ландшафт і з’єднають між собою 6 і 8 черги кварталу.

У новій черзі також запроектовано унікальний суспільний простір і багатофункціональний освітній центр для дітей від 2 до 16 років, де можна корисно і цікаво провести час з друзями, знайти однодумців, зайнятися саморозвитком або просто відпочити.

На сьогоднішній день розпочато продаж нерухомості в проектних будинках №5 і №6 за інвестиційно привабливою ціною.

Старт продажів проектних будинків №7 і №8 заплановано на вересень.

Для зручності покупців діє програма з придбання нерухомості на виплату від забудовника, з початковим внеском від 20% і терміном до двох років.

Завершити будівництво будинків №5, №6 восьмої черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» компанія City One Development і UDP планують в 3 кварталі 2023 року.

Назад
380442992001