У «Новопечерських Липках» стартував World Cup Brazil!

У «Новопечерських Липках» стартував World Cup Brazil! У «Новопечерських Липках» стартував World Cup Brazil! 13.06.2014

Бути в центрі футбольних подій, дивитися матчі в комфортній і дружній атмосфері тепер легко!

12 червня в кварталі «Новопечерські Липки» офіційно відкрилася UDP Fan Zone, яка працюватиме протягом цілого місяця (до 13 липня) і радуватиме любителів футболу трансляціями всіх матчів з Чемпіонату світу у Бразилії!

100 місць під вмістким шатром, великі плазмові екрани, смачна їжа, прохолодні напої, відмінний сервіс, фейс-контроль, територія, яка охороняється, свіже повітря, компанія однодумців і друзів – все це вже побачили і відчули перші відвідувачі UDP Fan Zone в кварталі «Новопечерські Липки»!

«Дуже приємно було провести час з друзями в UDP Fan Zone, в безпосередній близькості з будинком. Порадувала смачна їжа, соковите м’ясо прямо з мангалу, свіже пиво і, звичайно, футбольна атмосфера самого місця. Будемо з друзями обов’язково заходити сюди на перегляд матчів», – поділився враженнями Сергій Мухін, мешканець ЖК «Новопечерські Липки».

64 матчі в рамках фінальної стадії Чемпіонату світу з футболу-2014 в Бразилії, тест-драйви від автомобільних партнерів, Wi Fi, розважальна програма, жива музика, розіграш призів, зустрічі з футбольними експертами, презентації та майстер-класи від спеціально запрошених гостей – чекають вас щодня в UDP FanZone, в кварталі «Новопечерські Липки».

Забронювати місце можна з 9:00 до 22:00 за телефоном (044) 281-0-281 або безпосередньо на сайті UDP FanZone – www.udpfanzone.com  

Назад
380442992001