У Новопечерських Липках пройшли протипожежні навчання

У житловому кварталі «Новопечерські Липки» пройшли тактико-спеціальні навчання з пожежної безпеки за участю рятувальних пожежних загонів МЧС України та КУЖЕ «Новосервіс».

Метою навчань було відпрацювання заходів з гасіння умовної пожежі в одному з будинків комплексу. Після спрацьовування димових датчиків включилася автоматична звукова система оповіщення, система димовидалення та пожежогасіння. В ході навчань рятувальники відпрацювали навички евакуації постраждалих з верхніх поверхів будівлі за допомогою висотного підйомника.

За словами заступника начальника 1-ої пожежно-рятувальної частини Києва Олександра Рихліка, при виникненні пожежі навіть на 30 поверсі, пожежно-рятувальна служба знає як діяти – саме для цього і проводяться подібні навчання з викликом таких автомобілів, що застосовуються особовим складом для гасіння загорянь на 30-х поверхах.

«Новопечерські Липки вважаються одним з найбезпечніших місць для проживання в Києві. У кварталі впроваджені передові протипожежні рішення – житлові будинки та підземні паркінги оснащені сучасною системою оповіщення, пожежогасіння та димовидалення, а при будівництві фасадів використовувалися виключно негорючі матеріали, в числі яких і негорюча мінеральна вата», – зазначив маркетолог житлового кварталу “Новопечерські Липки”, Дмитро Новіков.

Представники МЧС високо оцінили функціонуючу в “Новопечерських Липках” протипожежну систему.

У свою чергу в КУЖЕ «Новосервіс» запевнили, що такі тренінг-навчання стануть регулярними і дозволять підтримувати безпеку в комплексі і запобігти позаштатні ситуації в майбутньому.

Назад