У «Новопечерських Липках» пройшов Novolipki Fest

У «Новопечерських Липках» пройшов Novolipki Fest У «Новопечерських Липках» пройшов Novolipki Fest 14.10.2013

Щоосені в ЖК «Новопечерські Липки» відбуваються масштабні свята для жителів та гостей кварталу.

Цього року компанія UDP – девелопер ЖК «Новопечерські Липки» – вирішила об’єднати свята в один великий фестиваль.

Перший – Novolipki Fest – відбувся вже 10 жовтня і зібрав понад 2500 гостей – мешканців кварталу та їх друзів.

«Незважаючи на те, що в кварталі щорічно проходить близько десяти різних заходів, прийшов час зробити щорічне свято, яке б збирало в одному місці близьких за духом людей. Сподіваємося що цей фестиваль, стане традиційним для всіх друзів та жителів «Новопечерських Липок» і буде візитною карткою кварталу», – зазначив Віталій Мєдніков, керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки».

Учасникам та гостям фестивалю пропонували здійснити захоплюючий квест по інфраструктурних об’єктах кварталу, ознайомитися з їх роботою, наповненням, а також оцінити всі переваги проживання в ЖК «Новопечерські Липки».

Наприклад, в Академії тенісу UTA, проходили майстер-класи від спортсменів світового рівня – Еліни Світоліної та Сергія Бубки-молодшого. У центрі східної культури «Мічі» – бойові єдиноборства та уроки орігамі для дітей і дорослих. Британська міжнародна школа знайомила батьків та учнів з новими методиками освіти . У ландшафтному парку «Сади Світу» можна було прогулятися серед зелених насаджень та насолодитися інсталяціями від знаменитих скульпторів Анатолія Ротаря, Микити та Єгора Зигура, Андрія Іва.

Особливу родзинку у фестиваль внесло урочисте відкриття фітнес-клубу преміум класу Gymmaxx. У рамках відкриття гості могли ознайомитися з роботою всіх напрямів і спортивних секцій клубу, поспілкуватися з тренерами та інструкторами, оцінити спортивне обладнання від престижних світових виробників і переконатися у високому рівні і наповненості клубу Gymmaxx.

Після проходження квесту та відвідування інфраструктурних пам’яток кварталу, серед гостей фестивалю були розіграні тематичні цінні призи – річний абонемент у фітнес клуб Gymmaxx, сертифікати на відвідування тенісної академії UTA та центру східної культури «Мічі», а також карта на знижку в 100 000 грн. на покупку нерухомості в кварталі «Новопечерські Липки».

Завершився перший вуличний фестиваль Novolipki Fest яскравим виступом гуртів Джанго та Quest Pistols під святковий парад феєрверків і несподіваний сюрприз – запуск світломузичних фонтанів.

Як зазначив генеральний директор компанії UDP Валерій Кодецький, проведення даного фестивалю в ЖК «Новопечерські Липки» – знакова подія для компанії і кварталу.

«Квартал « Новопечерські Липки» завжди відрізнявся від інших житлових об’єктів своїм масштабом, великими зеленими зонами і розвиненою інфраструктурою. Це нове обличчя сучасного Києва, яке демонструє якісне планування і розвиток міської території, яке ми, як перша містоутворююча компанія, з гордістю можемо демонструвати всім гостям і жителям столиці», – підкреслив Валерій Кодецький .

Назад
380442992001

0442992823