У «Новопечерських Липках» приступили до реалізації V черги

У «Новопечерських Липках» приступили до реалізації V черги У «Новопечерських Липках» приступили до реалізації V черги 31.03.2016

 Справжній лідер – той, хто здатний зазирнути в майбутнє і реалізувати побачене в сьогоденні. П’ята черга ЖК «Новопечерські Липки» пропонує інноваційний стандарт столичної нерухомості – комфортабельний кондомініум з високими стандартами обслуговування мешканців і якісно новим форматом життя.

Девелопер проекту – компанія UDP приступила до реалізації абсолютно нового формату житла – кондомініумів – який не має аналогів не тільки в самому кварталі, але і на всьому столичному ринку.

Це революційний підхід до зонування прибудинкової території, що включає зелену паркову зону, місця для відпочинку, ігрові дитячі майданчики і лаунж-зону з відкритим басейном.

Жити в кондомініумі – це як зупинятися в хорошому готелі з великою територією, де чисто, доглянуто і безтурботно. Тож не дивно, що квартира в кондомініумі – саме ліквідне на сьогодні житло в рамках «Новопечерських Липок».

Загальна площа нових будинків (проектні номера 63, 64 і 69) – 34 358 м2, кількість квартир -323, загальною площею 24 034 м2, ємність паркінгу – 344 м / місце, висотність – 9-14-16 поверхів.

«Ми відкрили продаж квартир в нових будинках по інвестиційно привабливій ціні – від $ 2100. за квадратний метр, – каже керівник служби продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков. – Однак я раджу нашим покупцям поквапитися, оскільки в найближчі місяці їх вартість буде збільшена на 5-7%».

Завершити будівництво трьох нових будинків житлового кварталу «Новопечерські Липки» в компанії UDP планують в I кварталі 2018 року.

 

Назад
380442992001

0442992823