У «Новопечерських Липках» відсвяткували Масляну

У «Новопечерських Липках» відсвяткували Масляну У «Новопечерських Липках» відсвяткували Масляну 27.02.2012

Зустрічати весну і проводжати зиму зібралося понад 500 чоловік

25 лютого в житловому кварталі відбулися справжні народні гуляння – мешканці і гості «Новопечерських Липок» шумно і радісно відзначали свято Масляної, організоване компанією UDP.

Як відзначила керівник служби продажів і маркетингу ЖК «Новопечерські Липки» Олеся Перчак, не дивлячись на те, що в кварталі щорік відзначають близько десяти різноманітних свят, відзначати Масляну вирішили вперше.

«Сподіваємося що це свято, яке символізує проводи зими і настання світлої, квітучої пори року – весни, стане традиційним святом для всіх друзів і жителів «Новопечерських Липок», та об’єднуватиме під час святкового тижня рідних і близьких людей», – підкреслила Олеся Перчак.

Не зважаючи на погоду, вже о 13:00 годині ландшафтний парк «Сади Світу» почав заповнюватися дорослими та дітьми. Багато хто традиційно приходив цілими родинами, запрошуючи із собою друзів.

Гостей свята зустрічала привітна і невгамовна Солоха, яка пригощала всіх смачними млинцями з червоною ікрою та чарочкою медовухи під запальне виконання фольклорним колективом традиційних українських мелодій.

Завзяті скоморохи співали, танцювали, жартували, піднімали настрій відпочиваючим і закликали їх до веселих «Новолипських» забав.

Учасники конкурсів показували свою силу багатирську з молотом-силоміром, билися на мішках, змагалися «новолипськими» ключами на колоді, жбурляли валянки в довжину і висоту, каталися на санчатах сніговою гіркою і вигравали різноманітні призи і подарунки.

Найбільш активні гості пробували свої сили на чотириметровому масляному стовпі, на вершині якого знаходилися коштовні призи від ЖК «Новопечерські Липки». Багатьом з них посміхалася вдача – вони змогли залізти на саму верхівку та зірвати заповітний подарунок.

Гості свята відзначали, що всі масляні забави піднімали настрій, викликали радість і щирі посмішки на обличчях учасників змагань і глядачів.

Окрім галасливих забав, в творчих майстернях великі і маленькі гості «Новопечерської» Масляної пробували себе в створенні прикрас та ляльок із соломи. Професійні майстри допомагали створювати унікальні і єдині у своєму роді солом’яні шедеври.

Впродовж всього свята гостей пригощали традиційними для Масляної стравами – млинцями з сиром, рибою, м’ясом, джемом і, звичайно ж, з червоною ікрою. Запивали млинці медом, глінтвейном, узваром, чаєм та кавою.

Завершилося веселе свято урочистим спалюванням найбільшого в Києві опудала зими – 10 метровий зимовий символ спалахнув під радісні і захоплені вигуки всіх гостей і жителів «Новопечерських Липок», сповіщаючи про швидке настання весни.

Назад
380442992001