У «Новопечерських Липках» відкрито нове відділення ПАТ «Дельта Банк»

У «Новопечерських Липках» відкрито нове відділення ПАТ «Дельта Банк» У «Новопечерських Липках» відкрито нове відділення ПАТ «Дельта Банк» 07.12.2012

7 грудня 2012 р. в кварталі «Новопечерські Липки», за адресою Драгомирова, 3, «Дельта Банк» відкрив своє нове відділення.

У ньому клієнти банку зможуть отримати повний спектр банківських послуг для приватних і юридичних осіб.

Зокрема, в новому відділенні «Дельта Банк» жителям і гостям кварталу «Новопечерські Липки» будуть надані всі необхідні фінансові послуги, а саме – розрахунково-касове обслуговування юридичних та фізичних осіб, залучення коштів населення та юридичних осіб на поточні та депозитні рахунки під вигідні відсотки, кредитування на купівлю нерухомості та авто, оформлення та обслуговування платіжних карток Visa Gold, Visa Electron, кредитування готівкою від 2 000,00 до 100 000,00 гривень на строк до 4 років, оформлення кредитних карт Master Card з пільговим періодом користування кредитними коштами до 55 календарних днів і кредитним лімітом до 100 000 гривень.

Крім цього, фахівці банку нададуть інші необхідні фінансові інструменти, серед яких – надання в оренду індивідуальних банківських сейфів і якісні консультації по всій продуктовій лінійці банку для фізичних та юридичних осіб.

«Відкриття філії «Дельта Банк» на території кварталу «Новопечерські Липки» – це радісна подія для банку і крок до тісної співпраці між нами і жителями кварталу. Впевнені що дана співпраця стане вдалою та плідною», – зазначила начальник операційного управління ПАТ «Дельта Банк», Катерина Соколова.

Більш докладно ознайомитися з послугами «Дельта Банк» ви можете на сайті www.deltabank.com.ua

Режим роботи «Дельта Банк» в кварталі «Новопечерські Липки»: Пн. – ПТ. з 09:00 до 18:00 Сб. – Нд. вихідні дні

Назад
380442992001

0442992823