У «Новопечерських Липках» відкрився унікальний офіс продажів

У «Новопечерських Липках» відкрився унікальний офіс продажів Наприкінці лютого завершився третій загальноукраїнський незалежний конкурс житлової нерухомості «Житло-2010», за підсумками якого володарем гран-прі за «Кращий житловий комплекс України» був визнаний житловий комплекс «Новопечерські Липки», що реалізовується інвестиційно-девелоперською компанією Ukrainian Development Partners.

Відсвяткувати перемогу девелопер проекту вирішив в колі друзів, партнерів та колег в новому й незвичайному для столиці офісі продажів нерухомості бізнесу-класу на Печерську.

Гостям заходу випав шанс оцінити суміш класичного інтер’єру галереї, дорогого салону і затишної домівки, з’єднаних в єдиному офісному просторі.

Присутні прогулювалися по залах, дизайн яких витриманий в світлих тонах, переважно золотих і бежевих зі вставками з цегельної кладки стін, мармуру, натурального каменя і дивних світильників.

Химерні куби і стійки, що світяться, – виконують функції столів. Довгі білосніжні дивани – альтернатива звичним стільцям. Все це разом створено для максимально комфортного здобуття покупцями інформації про нерухомість в житловому кварталі.

Як відзначив генеральний директор інвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners Валерій Кодецький: «Щоб досягати результатів і створювати сучасний конкурентоздатний продукт – необхідно йти в ногу з часом. Нестандартний для українського ринку нерухомості офіс продажів житлового кварталу «Новопечерські Липки», доводить, що компанія не лише створює унікальні продукти, але й намагається, хоч на мить, випередити час».

Оцінити на скільки кроків випереджає час компанія, допомагали величезні плазмові екрани, на яких можна було побачити всю дорогу кварталу від його «народження» до «становлення», ознайомитися з етапами будівництва, поринувши в світ нових технологій і сучасних дизайнерських рішень.

Завдяки багатофункціональному інтерфейсу Touch Wall, кожен гість міг ознайомитися з планувальними рішеннями, візуальними та іншими інформаційними матеріалами про квартал в захоплюючому інтерактивному форматі.

Панорамна відео інсталяція, що займає практично цілком одун зі стін, занурювала гостей в світ дивних емоцій: насолоди, передчуття, натхнення, захоплення, здивування, радощі, ентузіазму. І вирушаючи з казки додому, кожен гість міг сказати: «Я відчув справжню Ауру Новопечерських Липок».

Назад
380442992001

0442992823