У «Новопечерських Липках» відкрилася академія тенісу

У «Новопечерських Липках» відкрилася академія тенісу У «Новопечерських Липках» відкрилася академія тенісу 12.09.2012

13 вересня 2012 р. відбулося офіційне відкриття академії тенісу UTA, яка розташувалася на території житлового кварталу «Новопечерські Липки».

На урочистий захід зібралося понад 200 гостей, серед яких відомі тенісисти, спортсмени, представники провідних ЗМІ, жителі кварталу і майбутні учні академії.

Гості заходу змогли ознайомитися з новими кортами, взяти участь у майстер-класі, який провів тенісист світового рівня Олександр Долгополов, а також отримати цінні та пам’ятні подарунки.

Поява тенісної академії на території кварталу – подія, якої з нетерпінням чекали мешканці та гості «Новопечерських Липок», адже відтепер займатися улюбленим видом спорту можна в будь-який зручний час, не покидаючи територію кварталу.

Як повідомив директор академії тенісу UTA, Олексій Коваленко: "UTA – це не просто декілька тренувальних кортів,що відповіднають світовим стандартам і створені за сучасними технологіями із застосуванням високоякісних матеріалів. Це, в першу чергу, спортивно-оздоровчий та освітній заклад, в якому кожна людина крім практичних занять отримує ще й теоретичні знання про всі нюанси гри в теніс".

Варто відзначити, що відкриття сучасної тенісної академії на території «Новопечерських Липок» не випадкове. З моменту своєї появи на ринку нерухомості, квартал гідно оцінювався покупцями і експертами як місце для комфортного і якісного життя, з високим рівнем розвитку інфраструктури і великими зеленими зонами.

«Зараз в« Новопечерських Липках »ми спостерігаємо тенденцію до сегментації клієнтів. З одного боку вивірений баланс добре розвиненої інфраструктури цікавий покупцям житла. З іншого боку – в рамках розвитку кварталу і постійному збільшенню числа його мешканців, він цікавий покупцям комерційної нерухомості з інвестиційної точки зору і ведення тут власного бізнесу, – відзначає генеральний директор компанії UDP, Валерій Кодецький. – Так, першим об’єктом, який відкрився в кварталі, була арт-галерея «NEBO», потім Британська міжнародна школа, центр східної культуру «MICHI», магазини та інші об’єкти, які успішно працюють вже кілька років. Відкриття в кварталі такого знакового об’єкта, як тенісна академія, ще раз стало підтвердженням того, що інвестори бачать перспективу для розвитку свого бізнесу саме на території ЖК «Новопечерські Липки».

У свою чергу український тенісист світового рівня, Олександр Долгополов, підкреслив, що розвиток спорту в нашій країні є дуже важливим: «Мені приємно, що в Києві з’явилося ще одне місце, в якому люди зможуть займатися спортом, розвивати своє тіло і досягати нових результатів. Упевнений, що UTA зможе виростити гідних тенісистів, які відповідатимуть світовому класу, як і те місце, в якому відкрилася ця тенісна академія».

Назад
380442992001

0442992823