У «Новопечерських Липках» нові власники!

У «Новопечерських Липках» нові власники! 19 лютого 2010 року в ЖК «Новопечерські Липки» з’явилися нові власники – покупці квартир отримали свідоцтва на право власності своїм нерухомим майном.

«Зараз в офісі продажів відзначається активізація клієнтів, які в короткі терміни бажають закрити всі питання, пов’язані із списанням облігацій та пред’явлення їх на погашення, – відзначає начальник служби маркетингу і продажів компанії Ukrainian Development Partners Олеся Романенко. – Така надмірна активність пояснюється бажанням покупців скоріше приступити до оформлення всіх необхідних документів для отримання прав власності на квартири».

За словами Олесі Романенко, завдяки швидким і злагодженим діям клієнтів і співробітників «Новопечерських Липок» всі покупці протягом місяця отримають документи, що встановлюють право, на свою власність і стануть офіційними власниками нових затишних квартир і апартаментів в «Новопечерських Липках».

З моменту здобуття офіційного документа на володіння квартирою, покупці можуть приступати до ремонтних робіт, а також розпоряджатися нерухомістю за власним розсудом.

Назад
380442992001

0442992823