У кварталі «Новопечерські Липки» нові консьєржі

У кварталі «Новопечерські Липки» нові консьєржі У кварталі «Новопечерські Липки» нові консьєржі 01.03.2013

27 лютого жителі кварталу з подивом виявили, що консьєржі в парадних групах змінили свій імідж. Замість серйозних хлопців у формі, кожного хто заходив до будинку, зустрічали мужні красені спортивної статури з оголеними торсами.

Реакція людей на новий «вигляд» охорони була різноманітною: хтось ніяково посміхався, хтось захоплено дивився на блискучі накачані тіла, а хтось на пам’ять фотографувався зі спортивними хлопцями.

При цьому багато мешканців та гостей кварталу звертали увагу на незвичайний логотип, намальований на грудях атлетів – GYMMAXX.

Таким незвичним способом фітнес-центр GYMMAXX, розташований в «Новопечерських Липках», інформував жителів і гостей кварталу про новий спортивний комплекс, відкриття якого намічено найближчим часом.

Як зазначив керуючий партнер фітнес-центру GYMMAXX, Олександр Коробецький, нестандартний підхід до реклами дозволив привернути більше уваги мешканців та гостей «Новопечерських Липок» до нового спортивного комплексу та показати на прикладі хлопців, що здоров’я і хороша статура – це реальність, за умови занять спортом у сучасному фітнес-центрі.

У свою чергу керівник служби маркетингу і продажів ЖК «Новопечерські Липки» Олеся Перчак повідомила, що квартал завжди йде на зустріч компаніям-партнерам у проведенні різноманітних заходів на території кварталу.

«Коли представники фітнес-центру GYMMAXX запропонували провести нестандартну акцію на території комплексу, ми не могли в цьому відмовити. Тим більше що самі полюбляємо дивувати, радувати і викликати позитивні емоції у мешканців та гостей кварталу, заходами, які проводимо в «Новопечерських Липках» », – підкреслила Олеся Перчак.

Назад
380442992001