В City One Development підбили підсумки за рік

Столична інвестиційно-девелоперська компанія City One Development підбила підсумки своєї діяльності за 2020 рік.

Незважаючи на безпрецедентно непростий рік , що минає, компанія продовжує  будівництво всіх заявлених раніше комплексних проектів у столиці, згідно плану. Наразі триває будівництво:

– 7 черги столичного житлового кварталу бізнес-класу «Новопечерські Липки», завершити яку планується у 1 кварталі 2022 року. Загальна площа будівель черги складає 75 222,56 кв.м., з яких житлова – 51 833,66 кв.м. , комерційна – 1395,36 кв.м. Також в черзі передбачений підземний паркінг ємністю 464 м/місця . 7 черга комплексу включає 4 будинки висотністю 20-24 поверхи, зони для прогулянок та відпочинку, торгово-розважальну частину, що буде розміщена  в стилобаті будівлі та інноваційний підземний паркінг з енергоефективними рішеннями.

–   4 черги житлового проекту комфорт-класу «Святобор» Парк Резорт, загальна площа якої становить 15 967 кв.м., з яких – 10 884 кв.м. це житлова площа, 345,3 кв.м. – площа комерційних приміщень. Введення в експлуатацію заплановане на  4 квартал 2021 року.Також станом на кінець 2020 року є готовою 2 черга цього комплексу.

У  2020 році компанія ввела в експлуатацію 495 квартир загальною площею 52 948 кв.м. в ЖК «Новопечерські Липки».

За рік відділами продажів ЖК компанії  було реалізовано 50 173, 48 квадратних метрів площ в проектах. Згідно даних відділів продажів компанії більше 30% квартир в комплексах цього року придбали, як інвестицію.

В проектах компанії за 2020 рік було створено 1700 кв.м. нових зелених зон для прогулянок та відпочинку та 1 130 кв.м. дитячих ігрових зон.

У 2020 році ключовими напрямками роботи компанії в  соціальних ініціативах були:  допомога у боротьбі з пандемією , викликаною вірусом Covid-19   та  благодійна підтримка дітей, які з різних причин залишились без батьківської опіки та догляду. З моменту розгортання пандемії коронавірусу в Україні , City One Development  у партнерстві з благодійним фондом  Валерія Кодецького «УНІТА», закупила та передала для медичних закладів України медичне обладнання на суму 25 млн. гривень. Серед закупленого обладнання: 8 апаратів штучної вентиляції легень, аспіратори, монітори пацієнта, костюми індивідуального  захисту для медперсоналу, антисептичні препарати, шприценасоси, тести на визначення коронавірусу та багато іншого. Всього  передано 186 одиниць медичної техніки та обладнання, більше 3000 одиниць індивідуального захисту для медиків та 5 050 експрес-тестів для визначення COVID-19 у пацієнтів.  Допомогу отримали лікарні міста Києва та регіонів України.

Валерій Кодецький, президент інвестиційно-девелоперської компанії City One Development : «Незважаючи на доволі непростий для країни та світу період, який ми зараз всі переживаємо, компанія зберегла  стабільний розвиток та забезпечила виконання взятих на себе зобов’язань перед нашими інвесторами та партнерами. У період жорстких карантинних обмежень ми зуміли побудувати свою роботу так, щоб жоден наш об’єкт не був зупинений, а робота на будмайданчиках тривала з рахуванням нових вимог та обмежень. Виклики, які стали в цьому році перед галуззю та економікою країни, допомогли нам стати більш гнучкими та краще адаптуватись до постійних змін. Наразі компанія працює над розробкою нових проектів як в житловому, так й в торгово-розважальному форматі нерухомості. На етапі проектування в компанії  на сьогоднішній день 1 400 000 кв. метрів площ в столиці. Ми залишаємось компанію, ціллю якої є не просто будівництво, а розвиток сучасного міського простору, в центрі якого є людина».

Назад
380442992001