Керуючий партнер UDP отримав титул «Людина року -2014»

Керуючий партнер UDP отримав титул «Людина року -2014» Керуючий партнер UDP отримав титул «Людина року -2014» 24.03.2015

21 березня, у Києві відбулася 19-а загальнонаціональна програма вручення премій "Людина року-2014".

Переможцем у номінації "Підприємець року" став керуючий партнер інвестиційно-девелоперської компанії UDP Валерій Кодецький.

Як зазначили ведучі премії, 2014 рік став роком випробування для бізнесу. Тільки найбільш досвідчені та професійні гравці ринку змогли зберегти дохідність та стабільність компанії, втримати своїх клієнтів та виконати свої обіцянки перед ними.

З поміж кращих та найбільш успішних підприємців саме Валерій Іванович зміг отримати перемогу та національно-професійне визнання, дякуючи своєму досвіду та вмінню керувати бізнес-процесом.

Валерій Кодецький: «Протягом церемонії вручення премії у залі була дуже тепла атмосфера, пронизана відчуттям загальної єдності, взаємоповаги та вдячності. Особисто для мене номінацією року та беззаперечним переможцем у ній став Захисник Вітчизни. А це всі ті патріоти, які заради майбутнього нашої країни жертвують найціннішим – своїм життям. Вважаю, що звання «Підприємець року» – це результат роботи та спільних зусиль усієї моєї команди, людей з якими я працюю, а також усіє галузі. Адже я вірю в галузь будівництва, в її розвиток та процвітання на благо нашої держави».

«Людина року- 2014» запам’яталась також і вшануванням найбільш відданих своїй справі волонтерів, громадських діячів та політиків. Так спеціальні премії Спеціальні премії «Обранці Звитяги» отримали: Юрій Бірюков – засновник та керівник благодійного фонду «Крила Фенікса», Володимир Рубан – керівник ГО «Офіцерський корпус», Сергій Риженко – Головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова.

Володарями міжнародних премій програми стали Даля Грібаускайте – Президент Литовської Республіки, Ейнулла Мадатлі – Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні та Вахтанг Кікабідзе – Народний артист Грузинської РСР.  

Назад
380442992001