Ukrainian Development Partners продала 55% квартир 1-ї черги житлового кварталу “Новопечерські Липки”

Ukrainian Development Partners продала 55% квартир 1-ї черги житлового кварталу Інвестиційно-девелоперська компанія Ukrainian Development Partners з моменту початку продажів житлових площ (листопад 2007 року) реалізувала порядку 75% квартир в будинках №3 і №5, що отримали Акти готовності. В цілому в першій черзі житлового кварталу “Новопечерські Липки” по вул. Підвисоцького в Печерському районі Києва, вже продано близько 55% квартир.

Як відзначає начальник служби маркетингу і продажів инвестиційно-девелоперської компанії Ukrainian Development Partners Олеся Романенко, високі показники продажів в житловому кварталі «Новопечерські Липки», не дивлячись на складну ситуацію на ринку нерухомості, свідчать про надійність девелопера і високу якість проекту.

«Якщо в минулі роки люди купували нерухомість в новобудовах відштовхуючись від чинника місцерозташування і хорошої транспортної розв’язки, то в нинішніх умовах причини змінилися. Одним з вагомих доводів на користь придбання стає рівень готовності, терміни введення в експлуатацію і якість об’єкту, а відповідно і його ліквідність в майбутньому. Активне будівництво і дострокова здача двох будинків першої черги «Новопечерських Липок», дали свої результати – кількість договорів покупки квартир що укладаються, в комплексі збільшилася у декілька разів. Для наших покупців вагомим аргументом здійснення операції стала якість будівництва та використовуваних матеріалів, а також надійність забудовника, який активно продовжує роботи на будмайданчику і гарантує здати першу чергу кварталу рівно в строк», – говорить Олеся Романенко.

В даний час вже розпочаті роботи по прокладці нової дороги як продовження вулиці Драгомирова. Продовжується впорядкування внутрішньоквартальної території. Зокрема, ведуться земляні роботи в ландшафтному парку «Сади Світу», а також укладається тротуарна плитка і проводиться асфальтування пішохідних зон.

Назад
380442992001

0442992823