UDP робить внесок в український сінематограф

UDP робить внесок в український сінематограф За підтримки UDP в Одесі з успіхом пройшов вже другий Одеський міжнародний кінофестиваль. Тисячі гостей насолоджувалися гостинністю Одеси, сотні достойних кіноробіт були переглянуті, вручені десятки нагород і премій. І, звичайно ж, головний подарунок фестивалю – нові молоді таланти, які надалі будуть радувати глядача своїми фільмами.

Для молодих режисерів основною подією кінофестивалю став «пітчинг» – конкурс, який дає можливість представити свій проект глядачам і авторитетному журі, привернути увагу інвесторів і меценатів.

Як офіційний спонсор фестивалю, компанія UDP заснувала спеціальний приз – грошову премію в 25 000 грн., яка була вручена переможниці конкурсу Вірі Яковенко за її проект «Аутсайдер».

Одним з найяскравіших подій Одеського міжнародного кінофестивалю стала вечірка, організована його офіційним спонсором – компанією UDP. Зіркова вечірка в морській резиденції Maristella, по суті стала неофіційним відкриттям кінофестивалю.

Привітним господарем вечора був сам Валерій Кодецький – генеральний директор компанії UDP. Розважати гостей були запрошені українська група TomatoJаws і німецька поп виконавиця Oceana. Вишукані коктейлі, запальна музика і розкішна обстановка Maristella справили найприємніше враження на гостей. Список VIP персон, які відвідали вечірку говорить сам за себе – спеціально запрошена зірка кінофестивалю Джон Малкович був так зачарований атмосферою, що всерйоз зізнавався журналістам про бажання придбати апартаменти в Maristella. Хто знає, може бути в Одесі з’явитися ще один знаменитий житель?

Вечірку так само відвідала пара Тігіпко – Вікторія та Сергій з дочкою Ганною, Микита Міхалков і Федір Бондарчук, Михайло Жванецький, Маша Єфросиніна, Лев та Леся Парцхаладзе.

Рівень заходу ще раз підтвердив, що якість і комфорт – непорушні принципи компанії UDP в будь-якій справі.

Назад
380442992001

0442992823