Новопечерскі Липки: успішні акції розпочато

Новопечерскі Липки: успішні акції розпочато 27 сімейних пар, які з 8 по 14 лютого придбали квартиру в «Новопечерських Липках», після придбання житла отримали несподівану можливість відправитися на романтичну вечерю в декілька столичних ресторанів і в тихій камерній обстановці відзначити зі своєю другою половиною День всіх закоханих.

Пояснює таку купівельну активність начальник Служби маркетингу і продажів компанії Ukrainian Development Partners Олеся Романенко що зміцнився тенденцією активізації покупців на ринку нерухомості, бажанням людей інвестувати у вже готове житло, а також святковими днями, відповідним настроєм і бажанням закоханих робити незабутні і серйозні подарунки один одному. Як результат – за тиждень підписано 27 договорів на придбання нерухомості в ЖК «Новопечерські Липки».

Крім вручення подарунків закоханим, в ЖК «Новопечерські Липки» провели акцію «15% за Арію любові», в якій кожна людина яка виконала серенаду любові під вікнами офісу продажів 12 і 13 лютого могла отримати знижку у розмірі 15% на покупку нерухомості.

За підсумками двох днів акції – зважилися виконати пісню 17 чоловік, які і отримали заповітні 15 % знижки. Одним з учасників даної акції став Михайло Мухін, який відзначив: «Вперше я прийшов до офісу продажів «Новопечерські Липки» на початку лютого, де і дізнався про майбутню акцію. 13 лютого я заспівав пісню і отримав знижку в 15% на придбання квартири», – повідомив Михайло Мухін.

Як відзначила Олеся Романенко, дана акція стала першою в цьому році і показала, що з боку покупців є великий інтерес до самого комплексу, так і до проведенних компанією розіграшів і акцій. Велика активність покупців підштовхнула команду до створення нових і цікавих сюрпризів для потенційних і існуючих клієнтів, один з яких готується до міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Назад
380442992001

0442992823