П’ятикратне визнання

П'ятикратне визнання П’ятикратне визнання 15.07.2014

За підсумками незалежного некомерційного дослідження ринку житлових новобудов Києва «Ревізор новобудов», житловий квартал «Новопечерські Липки» був визнаний кращим в 5 номінаціях з 7.

9 липня 2014 р., були підведені підсумки незалежного та некомерційного дослідження ринку житлових новобудов Києва «Ревізор новобудов», який організував портал пошуку нерухомості Address.ua.

До експертної ради увійшло 10 компаній: Asters, ARPA Real Estate, AstapovLawyers International Law Group, Colliers international, Homeland Estate, Kiev Standard, КPD Consulting Law Firm, First Realty Group (АН Park Lane и «Благовіст) «Панбуд», Ukrainian Real Estate Club та журнал «ПМЖ».

Протягом трьох місяців експерти збирали інформацію, після чого зі 147 житлових комплексів, що знаходяться на стадії будівництва або введених в експлуатацію, обрали кращі в семи номінаціях.

Житловий квартал «Новопечерські Липки», який реалізує інвестиційно-девелоперська компанія UDP, завоював перші місця в категорії «преміум» відразу в 5 номінаціях з 7 можливих, випередивши такі комплекси як «Park Avenue», «Nobel homes» «Престиж хол», «Централ парк »та інші.

Зокрема, квартал отримав визнання в таких номінаціях: – «Фінансова лояльність» – визначався об’єкт, у якого найбільш лояльні умови покупки для кінцевого покупця. – «Турбота про планету» – визначався об’єкт, при будівництві якого було завдано найменший збиток планеті. – «Здорове дихання» – визначався об’єкт, проживання в якому сприяє підтримці і зміцненню здоров’я. – «Випереджаючи час» – визначався об’єкт, в якому забудовник достроково виконує свої зобов’язання перед інвесторами. – «Зручність життя» – визначався об’єкт, життя в якому максимально зручне і комфортне для жителів.

«Це далеко не перша нагорода кварталу, але особливо приємна тим, що «Новопечерські Липки» змогли стати першими в 5 номінаціях з 7 можливих, – підкреслив керівник відділу продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталій Мєдніков. – Удвічі приємніша ця перемога тим, що незалежне журі конкурсу визнало наш квартал кращим серед таких цікавих та гідних житлових комплексів як «Park Avenue», «Престиж хол» і «Централ Парк».

«Забудовники, які надають максимум інформації про об’єкт, про будівельні матеріали, у яких в наявності всі дозвільні документи та діючи будівельні майданчики, оцінюються експертами так само як і споживачами, набагато вище, – зазначила Ольга Єрошенко, CEO & Co-founder Ukrainian Real Estate Club. – У результаті такі об’єкти і стають номінантами в тій чи іншій категорії. Саме відкритість і доступність інформації для споруджуваних об’єктів на ринку, де довіра до забудовника на сьогодні є мінімально, а недобудови в кожному районі, стають основними перевагами при виборі».

Назад
380442992001