Допомогти так легко!

Допомогти так легко! Допомогти так легко! 22.07.2013

Один день лікування онкохворої дитини коштує близько 2000 грн. Малюкам та їх батькам, які потрапили у біду, найчастіше катастрофічно не вистачає коштів на лікування.

Тому в більшості випадків доводитися сподіватися на небайдужих людей та волонтерів.

Серед тих, кому небайдужа дана проблема – Благодійний проект Таблеточки, який з 2011 року вже зібрав 2 015 070 гривень на лікування маленьких онкохворих пацієнтів Київського дитячого відділення онкогематології Охматдиту і продовжує це робити й сьогодні.

22 липня житловий квартал «Новопечерські Липки» приєднався до акції Happy Can-Благодійного проекту Таблеточки.

У кожному будинку першої черги на ресепшені протягом декількох тижнів будуть знаходитися блакитні банки з написом «Гаманець або життя», куди кожен бажаючий може пожертвувати будь-яку суму.

Після цього, банки з написом «Гаманець або життя», будуть встановлені на території кварталу: в офісі продажів ЖК «Новопечерські Липки», центрі східної культури «Мічі», академії дитячого тенісу UTA, фітнес центрі Gymmaxx.

Всі зібрані в кварталі «Новопечерські Липки» кошти будуть передані благодійному проекту Таблеточки на закупівлю ліків для пацієнтів Київського дитячого відділення онкогематології Охматдиту.

Після проведення акції буде наданий фінансовий звіт про закуплені ліки.

Впевнені, що мешканці та гості кварталу «Новопечерські Липки» підтримають цю ініціативу і допоможуть зібрати необхідну суму для лікування маленьких онкохворих діток.

Адже допомогти, насправді, так легко!

Назад
380442992001

0442992823