Перший пусковий комплекс ІІ черги відкрито!

Перший пусковий комплекс ІІ черги відкрито! Перший пусковий комплекс ІІ черги відкрито! 22.05.2012

25 травня 2012 р. відбулося відкриття першого пускового комплексу II черги житлового кварталу «Новопечерські Липки».

Девелопером кварталу є інвестиційно-девелоперська компанія UDP.

В урочистому заході взяли участь більше 2000 гостей, серед яких були політики, бізнесмени, представники провідних ЗМІ, діячі шоу-бізнесу, представники міської та державної виконавчої влади та жителі кварталу.

Організатором заходу виступила компанія «Y-медіа».

Концепцією заходу була обрана тематика «Метаморфози». І це не випадково.

З моменту своєї появи на ринку нерухомості, ЖК «Новопечерські Липки» став флагманом у розвитку цілісної квартальної забудови, позитивних змін і розвинення міста Києва.

За словами генерального директора компанії UDP Валерія Кодецького, «Новопечерські Липки» спочатку відрізнялися від інших житлових об’єктів своїми характеристиками, величиною, наповненістю і досі залишаються єдиним в столиці клієнтоорієнтованим кварталом, в якому позитивні «метаморфози» мешканці спостерігають постійно.

Одну з таких змін можна було оцінити безпосередньо на самому відкритті другої черги кварталу.

Перший пусковий комплекс другої черги ЖК «Новопечерські Липки» постав перед гостями в Києві у новому вигляді – заповненим великою кількістю світла, декорацій, зелених насаджень та європейської надійності.

Усі присутні змогли ознайомитися та оцінити переваги «Новопечерських Липок», зробивши екскурсію кварталом і відвідавши новий шоу-рум, в якому кожна деталь інтер’єру створена за участю партнерів кварталу: техніка від Gorenje +, АСКО, Zirtal, меблі, світильники, сантехніка від компанії Добриня, кухня від Kuchmayda atelier, паркетна дошка від Kährs, декор від SIA home fashion і Comptoir де Famille, мозаїка від студії D-core, текстиль і шпалери від компанії «Букле»; кондиціонери – IM Service Technologies, двері від салону «Академія інтер’єру», килимові покриття від компанії СТЕК, гардеробні надані «Боско дизайн», поліуретанові вироби від компанії «Еліт декор», дизайн квартири – Sachno Design.

Співпраця з творцями шоу-румів на цьому не закінчується, а має продовження в програмі лояльності ЖК «Новопечерські Липки».

Також під час заходу гості змогли ознайомитися і з новими спортивними пам’ятками кварталу – Академією дитячого тенісу та фітнес-центром, в якому вже в липні поточного року розпочнеться продаж абонементів, а на початку 2013 жителі кварталу зможуть відвідувати 25 метровий басейн, тренажерні зали, спортивні й оздоровчі секції.

Не забули тут і про найменших жителів кварталу. Спеціально для малюків створено дитячий басейн і простора дитяча кімната з захоплюючими розвагами.

Крім того, всі учасники свята могли ознайомитися з центром східної культури «Мічі». Саме тут проходитимуть заняття з каліграфії, східних єдиноборств, пілатесу, орігамі, вивченню японської та китайської мови і, грі імператорів – Го.

Після відвідування всіх нових пам’яток кварталу, гості змогли побачити унікальне за своїм масштабом і візуальним ефектом шоу від іменитого ілюзіоніста Франца Харарі.

Американський маг вперше виступив в Україні та для відкриття другої черги «Новопечерських Липок» спеціально підготував шоу «Метаморфози», яке вразило своїм магічним таїнством.

Крім того, під час святкування гості змогли насолодитися 3-D маппінгом з елементами лазерного і світлового шоу, яке демонструвалося на 30 поверховому будинку, висотою понад 100 метрів!

Перед очима глядачів постала історія розвитку Києва, змінювалися епохи, часи. Будинок перетворювався то в дивовижний замок, то у фортецю, змінював форму і кольори, переносячи всіх в прекрасний світ ілюзій і метаморфоз.

Завершилося неймовірне свято яскравим виступом гурту Gorchitza, під пісні якої танцювали всі присутні.

Назад
380442992001

0442992823