Відсвяткуй Масляну в Новопечерських Липках!

Відсвяткуй Масляну в Новопечерських Липках! Відсвяткуй Масляну в Новопечерських Липках! 21.02.2012

З давніх часів Масляна була улюбленим народним святом. Це по-справжньому радісне, наповнене різними обрядами, народними гуляннями свято з традиційними розвагами і, звичайно ж, смачними млинцями.

Традиційно житловий квартал «Новопечерські Липки» в ландшафтному парку «Сади світу» відкриє свої двері для святкування Масляної та проведення Новолипських забав.

«Новопечерські Липки» приготували для Вас суміш народних гулянь, гумору, ігор, пісень, танців, позитивних емоцій і щирих посмішок.

На галасливому і веселому святі Ви зможете скуштувати відмінних Новопечерських млинців з різноманітними начинками, взяти участь у всіляких іграх та забавах, прогнати зимові морози і закликати весну.

Крім того, Ви зможете перевірити свої сили на масляному стовпі, позмагатися у веселому метанні валянка, захоплюючих боях на мішках, продемонструвати багатирську силу з молотом-силоміром, скотитися з снігової гори і виграти цінні подарунки.

Кульмінацією святкування Новопечерської Масляної стане традиційне спалювання НАЙБІЛЬШОГО в Києві опудала зими.

Святкування Масляної відбудеться 25 лютого з 13-00 до 18-00 в ландшафтному парку кварталу «Новопечерські Липки» (вул. Драгомирова, 3, 5).

Приходьте всією сім’єю і не забудьте покликати своїх друзів – такого ви ще точно не бачили! Розваг і смакоти вистачить на всіх!

Отримати запрошення можна в офісі продажів ЖК «Новопечерські Липки» по вул. Драгомирова, 14. Детальніша інформація: 22-000-22

Назад
380442992001