МЕНЮ
Відкриття продажів нової черги в ЖК «Новопечерські Липки»

Девелоперська компанія повного циклу City One Development приступила до реалізації 7-ї черги будівництва житлового кварталу бізнес-класу на Печерську «Новопечерські Липки».

Нова чергу кварталу спроектована в форматі mixed use та включає в себе чотири житлових будинки (проектні №1, №2, №3, №4) висотністю 20-24 поверхи, торгово-розважальну частину, а також прогулянкову зону з фонтанами і зонами для активного відпочинку.

Загальна площа нових будинків – 75 223 м2, кількість квартир -581, загальною площею 51 833,66 м2, ємність паркінгу – 464 м/місць, загальна площа комерційних площ – 1395,36 м2.

За словами керівника служби продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталія Мєднікова, особливістю нової черги є інноваційне рішення в підземному паркінгу з природним освітленням, елементи якого мають вигляд скляних колб, в яких будуть рости природні дерева прямо з паркінгу і виходити на наземну частину прогулянкової зони.

Кожна нова черга кварталу – це унікальне наповнення в інфраструктурі і ландшафті кварталу, сучасні архітектурні рішення, які з’єднуються в єдиний ансамбль комплексного проекту.

«Ми починаємо продаж нової черги, де передбачено низку побажань від наших поточних клієнтів і продумані нові, комфортні рішення для майбутніх мешканців, – зазначає Віталій Мєдніков. – Тільки до 30 червня у покупців є можливість придбати нерухомість за інвестиційно привабливою ціною – від $2250 за м2. Вже з 1 липня вартість буде збільшена до $2300-$2350 за м2.».

Для зручності покупців діє програма з придбання нерухомості в розстрочку від забудовника, з початковим внеском від 20% і терміном до двох років.

Завершити будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» компанія City One Development планує в IV кварталі 2021 року.

Назад