ВІДКРИТТЯ ПРОДАЖУ НОВОЇ ЧЕРГИ У ЖК «НОВОПЕЧЕРСТКІ ЛИПКИ»

Девелоперська компанія повного циклу City One Development розпочала реалізацю 7-ї черги будівництва житлового кварталу бізнес-класу на Печерську –«Новопечерські Липки».

Нова черга кварталу спроектована ТОВ «БІП ПМ» у форматі mixed use і включає в себе чотири житлові будинки (проектні №1, №2, №3, №4) висотою 20-24 поверхи, торгово-розважальну частину, а також прогулянкову зону із фонтанами і зонами для активного відпочинку.

Загальна площа нових будинків – 75 223 м2, кількість квартир – 581  загальною площею 51 833,66 м2, ємність паркінгу – 464 машиномісць, загальна площа комерційних приміщень  – 1395,36 м2.

За словами керівника служби продажів ЖК «Новопечерські Липки» Віталія Меднікова, особливість нової черги в інноваційному підземному паркінгу із природним освітленням, елементи якого мають вигляд скляних колб, в яких будуть рости справжні  дерева і виходити на наземну частину прогулянкової зони прямо із паркінгу.

Кожна нова черга кварталу – це унікальний пазл в інфраструктурі та ландшафті кварталу, сучасні архітектурні рішення, які об’єднуються в єдиний ансамбль комплексного проекту.

«Ми починаємо продаж нової черги, у якій  враховано низку побажань від наших клієнтів і продумані нові, комфортні рішення для майбутніх мешканців, – зазначає Віталій Медніков. – Тільки до 30 червня у покупців є можливість придбати нерухомість за інвестиційно-привабливою ціною – від $ 2250 за м2. Вже з 1 липня вартість буде збільшена до $ 2300 – $ 2350 за м2».

Для зручності покупців діє програма з придбання нерухомості у розстрочку від забудовника, з першим внеском від 20% і розтермінуванням до двох років.

Завершити будівництво 7-ї черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» компанія City One Development планує у I кварталі 2022 року.

Назад
380442992001