Звіт з будівництва 8 черги кварталу!

Ми починаємо публікувати регулярні звіти з будівництва восьмої черги кварталу «Новопечерські Липки», яка реалізується компанією City One Development в партнерстві з UDP, адже зміни тепер можна побачити на власні очі!

На сьогодні завершені всі земельні роботи (а це понад 10% від усього будівельного процесу), облаштовано поле з паль будинків (проектні номери 5, 6, 9).

У будинку клубного формату №9 завершені роботи з укладання фундаментної подушки і плит перекриття першого та другого рівня паркінгу. Ведуться роботи з будівництва монолітного каркаса будівлі на рівні 3 поверху.

У будинку №5 завершено укладання фундаментної плити, ведуться роботи з укладання плит перекриття підземного паркінгу. Розпочато роботи по влаштуванню вертикальних елементів, колон і пілонів 2-го поверху підземного паркінгу.

У будинку №6 завершено влаштування пальового поля. Розпочато роботи з укладання фундаментної плити.

Завершити будівництво будинків №5, №6 восьмої черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» компанія City One Development і UDP планують в 3 кварталі 2023 року, а будинку клубного формату №9 в 2 кварталі 2023 року.

Назад
380442992001