ЗВІТ З БУДІВНИЦТВА 8 ЧЕРГИ КВАРТАЛУ

Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development в партнерстві з компанією UDP продовжують будівництво восьмої черги (проектні номери будинків №№5, 6, 9) житлового кварталу «Новопечерські Липки» згідно з графіком.

Станом на початок вересня 2021 р. на майданчику відбулися наступні зміни:

– В будинку клубного формату №9 продовжується будівництво монолітного каркасу. За місяць будинок «підріс» на 2 рівня до 6 поверху. Йдуть роботи по заливці плити перекриття між 6 і 7 поверхами та улаштуванню вертикальних елементів, колон і пілонів 7 поверху.

– В будинку №5 – повністю завершені роботи з будівництва дворівневого  підземного паркінгу. Продовжується будівництво монолітного каркасу будинку на рівні 8-9  поверхів: залита плита перекриття між 8 и 9 поверхами та улаштовуються вертикальні елементи, колони і пілони 9 поверху.

– В будинку №6 повністю завершені земельні роботи, облаштовано поле з паль, завершено армування монолітної плити перекриття першого поверху підземного паркінгу. Розпочато роботи по будівництву першого рівня паркінгу, а саме вертикальних елементів та колон.

Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development і UDP планують у другому кварталі 2023 року, а будинків №5, №6 в третьому кварталі 2023 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад
380442992001