ЗВІТ З БУДІВНИЦТВА 8 ЧЕРГИ КВАРТАЛУ

Станом на початок листопада 2021 р. на майданчику восьмої черги (проектні номери будинків №№5, 6, 9) житлового кварталу «Новопечерські Липки» від інвестиційно-девелоперських компаній City One Development та UDP відбулися наступні зміни:

– В будинку клубного формату №9 продовжується будівництво монолітного каркасу. За місяць будинок піднявся до 8 поверху. Тривають роботи по заливці плити перекриття між 8 та 9 поверхами та улаштуванню вертикальних елементів, колон і пілонів 9 поверху. Розпочато кладку цегляних стін на рівні 3-4 поверху.

– В будинку №5 продовжується будівництво монолітного каркасу на рівні 12 поверху, а саме йде залиття плити перекриття між 12 та 13 поверхами. Розпочато роботи з кладки цегляних стін на рівні 2-3 поверху.

– В будинку №6 завершено облаштування поля з паль, армування монолітної плити перекриття першого поверху підземного паркінгу та продовжується будівництво -1 рівня підземного паркінгу, а саме роботи по улаштуванню вертикальних елементів, колон і пілонів.

Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development і UDP планують у другому кварталі 2023 року, а будинків №5, №6 в третьому кварталі 2023 року.

Більше фото з будівельного майданчику 8 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті.

Назад
380442992001