ЗВІТ З БУДІВНИЦТВА 8 ЧЕРГИ КВАРТАЛУ

Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development в партнерстві з компанією UDP продовжують будівництво житлового кварталу «Новопечерські Липки» згідно з графіком.

Станом на початок серпня 2021 р. на майданчику 8 черги (проектні номери будинків №№5, 6, 9) відбулися наступні зміни:

В будинку клубного формату №9 йде будівництво монолітного каркасу будівлі на рівні 4 поверху – заливається плита перекриття між 4 і 5 поверхами, йде улаштування вертикальних елементів, колон і пілонів 5 поверху.

У будинку №5 – завершені роботи по перекриттю верхнього рівня двоповерхового підземного паркінгу. Йдуть роботи по зведенню монолітного каркасу будівлі на рівні 7 поверху.

У будинку №6 після завершення улаштування пальового поля, розпочато облаштування ростверку і армування монолітної плити перекриття першого поверху підземного паркінгу.

Завершити будівництво будинків №5, №6 восьмої черги житлового кварталу «Новопечерські Липки» компанії City One Development і UDP планують в третьому кварталі 2023 року, а будинку клубного формату №9 у другому кварталі 2023 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад
380442992001