Знайдено переможця конкурсу на кращий дизайн квартири від UDP!

Знайдено переможця конкурсу на кращий дизайн квартири від UDP! Знайдено переможця конкурсу на кращий дизайн квартири від UDP! 14.01.2015

13 січня 2015 року підведені підсумки конкурсу на краще дизайнерське рішення в оформленні 1-2-3 кімнатних квартир столичних житлових комплексів «Новопечерські Липки» і «Бульвар Фонтанів» від компанії UDP.

Нагадаємо, що конкурс проходив в соціальних медіа на сторінці компанії UDP в Facebook: https://www.facebook.com/udp.ua.

Конкурс проходив з 24.11.2014р. до 22.12.2014 р.

Весь цей час конкурсні роботи, а це 19 проектів, набирали лайки в соціальних мережах. Експерти компанії UDP також сказали своє слово 12 січня цього року. Шляхом набору максимальної кількості голосів був визначений переможець. Ним стала студія дизайну iHome Studio з роботою для ЖК «Бульвар Фонтанів».

Саме ця робота набрала максимальну кількість голосів від користувачів мережі – 258, а також посіла 2 місце в експертному голосуванні.

Це проект квартири для сім’ї з 3-х чоловік: батьки і хлопчик 12 років. Загальна площа квартири – 174 м2. Зручне зонування виконано таким чином, щоб кожен член родини міг займатися улюбленою справою у своїй приватній зоні. Функціональність і практичність роботи підкріплена тим, що в ній передбачено простір і для майбутніх членів сім’ї. Інтер’єр оформлений в неокласицизмі, який заслужено вважається ознакою гарного смаку і, в той же час, стриманості.

Функціональність, продуманість концепції і вдало обраний стиль інтер’єру, дозволили роботі вирватися вперед і отримати максимально схвальну оцінку від людей з різними смаками та уподобаннями.

«Протягом двох тижнів над конкурсною роботою працювала команда "iHome studio". Авторами ідеї даної роботи є: Валерія Демура та Олена Соколовська. Стиль для даної роботи вибраний не випадково, так як на наш погляд, саме неокласика – це стиль для тих людей, хто тяжіє до класики, але прагне йти в ногу з часом. Нашою студією, в якій працюють молоді початківці, але амбітні дизайнери, реалізовано понад 20 об’єктів. Дякуємо компанії UDP за пропозицію взяти участь у конкурсі! ", – відзначили дизайнери Валерія Демура та Олена Соколовська.

Ми щиро вітаємо переможця, а також дякуємо всім учасникам конкурсу. Ваша участь і творчі рішення радували не тільки читачів Facebook, але і колектив компанії UDP. Приклад конкурсної роботи-переможця можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/udp.ua/posts/680151172093933  

Назад
380442992001

0442992823