Офіс продажів ЖК «Новопечерські Липки» розширює набір послуг

Офіс продажів ЖК «Новопечерські Липки» розширює набір послуг Офіс продажів ЖК «Новопечерські Липки» розширює набір послуг 01.12.2015

З 1 грудня 2015 р. офіс продажів ЖК «Новопечерські Липки» істотно розширює спектр послуг які надаються клієнтам – крім купівлі нерухомості від забудовника, покупці зможуть скористатися послугами з підбору об’єктів на вторинному ринку, а також оренди квартир та нежитлових приміщень у кварталі «Новопечерські Липки».

Офіс продажу житлового комплексу такого типу на столичному ринку нерухомості з’являється вперше. У ньому поєднані всі необхідні для покупця функції, а також на вибір пропонуються квартири і комерційні площі, як на первинному, так і на вторинному ринку.

«База контактів офісу продажів «Новопечерських Липок» налічує понад 40 тис. осіб – це люди, які дзвонили та приходили в офіс продажів, ті, кому цікава якісна нерухомість. Тепер клієнти, які раніше не змогли підібрати підходящий для себе варіант, однозначно зможуть це зробити, адже найбільша пропозиція нерухомості кварталу зібрана в нашому офісі продажів, – зазначив керівник напрямку первинної нерухомості, Віталій Мєдніков.

На сьогоднішній день офіс продажів пропонує понад 275 об’єктів від забудовника, 129 квартир на вторинному ринку, а також 52 квартири з якісним ремонтом. Крім того представлено понад 50 квартир для оренди.

«За нашою оцінкою, протягом наступних трьох місяців, близько 90% всіх угод, що укладаються в кварталі «Новопечерські Липки», припадатиме на угоди безпосередньо в офісі продажу, – підкреслює В. Мєдніков. – Цьому сприятимуть висока кількість візитів в офіс продажів (щодня новими є 2-3 відвідувача), а також можливість клієнтам скористатися пакетною пропозицією інвестування в первинний ринок з можливістю перепродажу даних об’єктів офісом у майбутньому».

«До недавнього часу багато покупців стикалися з недобросовісною роботою ріелторів, які пропонують неіснуючі об’єкти або по невідповідній для ринку ціні. Однак зараз у єдиному офісі продажу клієнти зможуть отримувати реальну і адекватну цінову пропозицію на об’єкти на вторинному ринку кварталу, – відзначає керівник напрямку вторинного ринку нерухомості, Ірина Давиденко. – Ми гарантуємо нашим клієнтам тільки реальні пропозиції з продажу та оренди об’єктів нерухомості від власників в ЖК «Новопечерські Липки», які допоможуть кожному покупцеві обрати той варіант, який максимально відповідає його побажанням і індивідуальним потребам».

Як відзначили представники ЖК «Новопечерські Липки», єдиний офіс з продажу нерухомості в кварталі – це один із кроків до впровадження нововведень на столичному ринку житла. Єдиний офіс найближчим часом планує реалізацію програми Trade-in, завдяки якій ще більша кількість людей зможуть поліпшити свої умови життя і придбати квартиру в самому серці Києва – в ЖК «Новопечерські Липки».  

Назад
380442992001

0442992823