НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

Триває будівництво 7 черги (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4) кварталу «Новопечерські Липки» від інвестиційно-девелоперських компаній City One Development та UDP.

Підготували для вас новий весняний звіт з будмайданчика.

Будинок №1

– Завершуємо утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів і влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту.
– Триває монтаж алюмінієві віконних вітражів, скління та встановлення віконних і дверних конструкцій фасаду.
– Продовжуємо облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації.
– Йдуть роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №2

– Триває утеплення будинку мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та влаштування навісного вентильованого фасаду.
– Продовжується влаштування алюмінієвих віконних вітражів та   скління фасаду.
– Облаштувуємо інженерні мережі по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумні системи сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосні системи водопроводу.
– На фінальній стадії роботи з встановлення протипожежних систем, систем опалення, каналізації та водозабезпечення у паркінгу між будинками 2 и 3.
– Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №3

– Завершуємо утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та влаштування навісного вентильованого фасаду.
– Триває встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління фасаду.
– Продовжуємо облаштування інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та припливно-витяжної вентиляції.
– Йде встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №4

– Завершуємо монтаж навісного вентильованого фасаду, алюмінієвих віконних вітражів та скління віконних елементів фасаду.
– Триває облаштування інженерних мереж із водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції.
– Завершуємо роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Назад
380442992001