НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

Підготували для вас новий звіт з будмайданчика 7 черги кварталу «Новопечерські Липки» від компаній City One Development та UDP.

Продовжуємо будувати та створювати комфортний простір для майбутніх мешканців.

Будинок №1

– Завершуємо влаштування алюмінієвих віконних вітражів, встановлення віконних та дверних конструкцій фасаду на останніх поверхах будівлі. Триває скління.

– На фінальній стадії роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів і влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту.

– Всередині будинку триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації.

– Роботи з облаштування теплового пункту для будинків №1 та №2 завершені.

– Продовжуємо встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №2

– Продовжуємо влаштування алюмінієвих віконних вітражів,  встановлюємо віконні та дверні конструкції фасаду.

– Тривають роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду.

– Триває облаштування всередині будинку інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу.

– Завершуємо роботи з встановлення протипожежних систем, а також систем опалення, каналізації та водозабезпечення у підземному паркінгу між будинками 2 и 3.

– Продовжується встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №3

– На фінальній стадії встановлення алюмінієвих віконних вітражів. Продовжуємо скління віконних та дверних конструкцій фасаду.

– Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду.

– Продовжується облаштування всередині будинку інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та припливно-витяжної вентиляції.

– Завершено випробувальні роботи із запуску ліфтового обладнання.

– Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №4

– Завершили роботи з утеплення стін негорючою мінеральною ватою та кріплення геомембрани.

– Монтаж навісного вентильованого фасаду та монтаж алюмінієвих віконних вітражів і скління віконних елементів фасаду на фінальній стадії.

– Триває облаштування всередині будинку інженерних мереж із водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції.

– Продовжується встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва

Назад
380442992001