НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

City One Development продовжує будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки», а наші будівельники щодня наближають зустріч покупців з їхніми омріяними оселями!

Будинок №1

-На завершальній стадії влаштування алюмінієвих віконних вітражів, скління та встановлення віконних та дверних конструкцій на рівні 19-20 поверхів.

-Завершуються роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани, монтаж профілів та влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту.

-Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації.

-Продовжуються роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №2

-Триває влаштування алюмінієвих віконних вітражів та скління і встановлення віконних та дверних конструкцій с 14 по 24 поверхи.

-Продовжуються роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду.

-Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу.

-Розпочато влаштування бруківки на пандусах вїздної групи паркінгу та встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №3

-На завершальному етапі роботи зі встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління віконних та дверних конструкцій.

-Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та кріплення захисної геомембрани.

-Розпочато монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду

-Продовжується облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції та насосних станцій.

-Завершені монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання.

-Розпочато встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Будинок №4

-Завершуємо роботи з утеплення стін негорючою мінеральною ватою, кріплення геомембрани, облаштування навісного вентильованого фасаду та монтажу алюмінієвих віконних вітражів.

-Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції.

-Продовжуються роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.

 

-Завершуються роботи з облаштування паркінгу між будинками 2 и 3. Триває встановлення протипожежної системи, а також систем опалення, каналізації та водозабезпечення.

-Ведуться роботи з кладки цегляних стін, влаштуванню промислової підлоги та монтаж кабельно-провідникового живлення зі встановленням світильників.

-Завершуємо облаштування теплового пункту для 1 та 2 будинків.

Назад
380442992001