НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

За минулий місяць на будівельному майданчику 7 черги кварталу «Новопечерські Липки» (проектні будинки №№ 1,2,3,4) від інвестиційно-девелоперських компаній City One Development і UDP відбулися наступні зміни:

-Будинок №1. Продовжуються роботи зі встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 13-20 поверхів. Завершено монтаж направляючих для кріплення утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку. Тривають роботи з кріплення захисної геомембрани та утеплення будинку негорючою мінеральною ватою.

– Будинок №2. Завершується будівництво монолітного каркасу будівлі – заливається перекриття даху 24 поверху. Тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 17-20 поверхів та встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 11-13 поверхів. Продовжується монтаж направляючих для облаштування утеплення і навісного вентильованого фасаду будинку, а також кріплення захисної геомембрани.

– Будинок №3. Завершується будівництво моноліту – зводиться перекриття даху 24 поверху. Продовжуються роботи з кладки цегляних стін на рівні 18-21 поверху.

– Будинок №4. Завершено роботи з монтажу направляючих для облаштування утеплення і навісного вентильованого фасаду будинку. На завершальному етапі монтаж геомембрани на фасаді будинку. Ведеться монтаж віконних блоків з алюмінієвого профілю на рівні 16-20-го поверхів.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – I квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад