НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

За минулий місяць на будівельному майданчику 7 черги кварталу «Новопечерські Липки» (проектні будинки №№ 1,2,3,4) від інвестиційно-девелоперських компаній City One Development і UDP відбулися наступні зміни:

– Будинок №1. Завершені роботи по кладці зовнішніх і внутрішніх цегляних стін на рівні останнього 20-го поверху. Продовжується встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 17-19 поверхів.
Тривають роботи з монтажу направляючих для утеплення, гідроізоляції і кріплення навісного вентильованого фасаду будинку, а також з кріплення захисної геомембрани.

– Будинок №2. На завершальному етапі будівництво монолітного каркасу будівлі. Наразі будівельники працюють над останнім 24 поверхом.
Тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 15-17 поверхів та встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 10-13 поверхів. Продовжується монтаж направляючих для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку.

– Будинок №3. Завершується будівництво моноліту будинка – зводиться перекриття між останнім 24 та технічним поверхом. Продовжуються роботи з з кладки цегляних стін на рівні 17-19 поверхів.

– Будинок №4. Завершуються роботи з монтажу направляючих для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку. Активно йде монтаж геомембрани на фасаді будинку. Ведеться монтаж віконних блоків з алюмінієвого профілю на рівні 1-20-го поверхів.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – I квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад