НОВИНИ БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

Будівництво 7 черги кварталу «Новопечерські Липки» (проектні будинки №№ 1,2,3,4) від інвестиційно-девелоперських компаній City One Development і UDP триває згідно з графіком.

За минулий місяць на будівельному майданчику відбулися наступні зміни:

– Будинок №1. Завершуються роботи по кладці зовнішніх і внутрішніх цегляних стін на рівні останнього 20-го поверху. Встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків досягло 17 поверху.  Тривають роботи з монтажу направляючих для утеплення, гідроізоляції будинку і навісного вентильованого фасаду. Розпочато роботи з кріплення захисної геомембрани.

– Будинок №2. Моноліт будівлі «зріс» до 22 поверхів з 24. Ведуться подальші роботи зі зведення каркаса будівлі, а також триває кладка цегляних стін на рівні 15 поверху. Триває встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 13 поверху. Продовжується монтаж напрямних для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку.

– Будинок №3. Продовжуються роботи з будівництва монолітного каркасу будівлі на передостанніх 22-23 поверхах з 24. Паралельно тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 16-19 поверхів.

– Будинок №4. Завершуються роботи з монтажу направляючих для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку. Продовжується монтаж геомембрани на фасаді будинку. Ведеться монтаж віконних блоків з алюмінієвого профілю на рівні 1-19-го поверхів.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – I квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад
380442992001