НОВИНИ З ЛІТНЬОГО БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

Будівництво 7 черги кварталу «Новопечерські Липки» (проектні будинки №№ 1,2,3,4) від інвестиційно-девелоперських компаній City One Development і UDP триває згідно з графіком.

За минулий місяць відбулися наступні зміни:

– Будинок №1. Завершуються роботи по кладці зовнішніх і внутрішніх цегляних стін на рівні 18-20-го поверху. Встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків досягло 13 поверху. Триває монтаж направляючих для утеплення, гідроізоляції будинку і навісного вентильованого фасаду.

– Будинок №2. Моноліт будівлі піднявся до 19-ти поверхів з 24. Ведуться подальші роботи зі зведення каркаса будівлі, а також триває кладка цегляних стін на рівні 12-14 го поверхів. Паралельно триває робота з монтажу напрямних для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку. Ведеться установка алюмінієвих віконних профілів і блоків з 1 по 13 поверхи.

– Будинок №3. Монолітний каркас піднявся до 21-22 поверхів, йдуть роботи по кладці цегляних стін на рівні 13-16 поверхів.

– Будинок №4. Триває монтаж направляючих для облаштування утеплення, гідроізоляції і навісного вентильованого фасаду будинку на рівні 17-18 поверхів, а також йдуть роботи з утеплення будівлі негорючою мінеральною ватою і кріпленню вітро-вологозахистної мембрани. Ведеться монтаж віконних блоків з алюмінієвого профілю на рівні 1-17-го поверхів.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – I квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад
380442992001