Новини з травневого будмайданчика

Травневі свята минули, а будівництво комплексу не зупинялось.

7 черга (проєктні номери будинків 1, 2, 3, 4) житлового кварталу «Новопечерські Липки» від City One Development і UDP девелоперська компанія зводиться згідно з графіком.
Тож звітуємо про зміни з будмайданчика.

-Будинок №1 зріс до 18 поверхів. Йдуть подальші роботи зі зведення моноліту будівлі, завершити які планується протягом місяця. Триває кладка зовнішніх та внутрішніх цегляних стін на рівні 12-13-го поверхів.

-Будинок №2 піднявся до рівня 13-го поверху, ведуться подальші роботи по зведенню моноліту будівлі, а також триває кладка цегляних стін на рівні 8-9-го поверхів.

-Монолітний каркас будинка № 3 піднявся до 14-го поверху, йдуть роботи з будівництва моноліту 15-го поверху і кладці цегляних стін на рівні 8-9-го поверхів.

-Будинок №4: монолітний каркас 21-поверхівки повністю завершено. Йдуть роботи по кладці цегляних внутрішніх і зовнішніх стін 17-18-го поверхів. Розпочато монтаж направляючих для облаштування утеплення і гідроізоляції будинку та навісного вентильованого фасаду. Розпочато встановлення алюмінієвих віконних профілів та блоків.

-Завершено будівництво моноліту двоповерхової будівлі комерційного призначення, що з’єднує стилобатом будинки №2 і №3. Розпочато кладку зовнішніх та внутрішніх стін з цегли.

П-овністю завершені роботи з перекриття даху дворівневих підземних паркінгів розташованих під всіма будинками (1,2,3,4) нової черги.

Завершення будівництва 7-ї черги комплексу заплановано на I квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва

Назад
380442992001