НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

Триває будівництво 7 черги (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4) кварталу «Новопечерські Липки» від інвестиційно-девелоперських компаній City One Development та UDP .

За минулий місяць на будмайданчику відбулися наступні зміни:

– Будинок №1. Завершуються роботи зі встановлення алюмінієвих віконних профілів на рівні 16-20 поверхів. Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та кріплення захисної геомембрани. Розпочато роботи з монтажу профілів для кріплення навісного вентильованого фасаду.

– Будинок №2. Завершуються роботи з кладки цегляних стін на рівні останніх 22-24 поверхах.  На рівні 13 поверху завершено встановлення  алюмінієвих віконних профілів та розпочато монтаж віконних блоків з 14 по 24 поверхи. Триває утеплення будівлі та кріплення захисної геомембрани з 1 по 13 поверх. Йдуть роботи з монтажу профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду з 1 по 13 поверх.

– Будинок №3.Тривають роботи з монтажу кріплень для утеплення будівлі. Йдуть підготовчі роботи для подальшого монтажу віконних блоків.

– Будинок №4. Завершуються роботи з утеплення стін будівлі негорючою мінеральною ватою, кріплення геомембрани та профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду будинку. На фінальному етапі монтаж віконних блоків – йде скління 20 та 21 поверхів. З 1 по 24 поверх йде кріплення навісного вентильованого фасаду з керамограніту.

— Триває встановлення алюмінієвих віконних профілів у двоповерховій будівлі комерційного призначення, що з’єднує стилобат будинку №2 та №3.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – І квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

Назад
380442992001