НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

Новорічні свята промайнули, проте будівництво 7 черги кварталу (проектні номери будинків №1, №2, №3, №4) «Новопечерські Липки» не припинялося.

На сьогоднішній день на майданчику відбулися наступні зміни:

– Будинок №1. Завершуються роботи зі встановлення алюмінієвих віконних профілів на рівні 16-20 поверхів.
Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою та кріплення захисної геомембрани. Розпочато роботи з монтажу профілів для кріплення навісного вентильованого фасаду.

– Будинок №2. Завершуються роботи з кладки цегляних стін на рівні 20-24 поверхів. Триває встановлення алюмінієвих віконних профілів на рівні 13 поверху. Продовжуються роботи з утеплення будівлі та кріплення захисної геомембрани. Розпочато роботи з монтажу профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду.

– Будинок №3. Завершено роботи з кладки цегляних стін на останньому поверсі 24 поверхового будинку. Розпочато роботи з монтажу кріплень для утеплення будівлі.

– Будинок №4. На фінальному етапі роботи з утеплення стін будівлі негорючою мінеральною ватою, кріплення геомембрани та профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду будинку. На завершальній стадії встановлення віконних блоків з алюмінієвого профілю – йде скління на  останніх 20 та 21 поверхах будинку. Розпочато роботи з кріплення навісного вентильованого фасаду з керамограніту.

— Завершено роботи з кладки цегляних стін та розпочато монтаж алюмінієвих віконних профілів у двоповерховій будівлі комерційного призначення, що з’єднує стилобат будинку №2 та №3.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – І квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

 

Назад
380442992001

0442992823