НОВИНИ З БУДМАЙДАНЧИКА 7 ЧЕРГИ

Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development спільно з компанією UDP продовжують будівництво 7-ої черги (проєктні номери будинків 1, 2, 3, 4) житлового кварталу «Новопечерські Липки».

-Будинок №1. Продовжуються роботи зі встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 15-20 поверхів. Тривають роботи з кріплення захисної геомембрани та утеплення будинку негорючою мінеральною ватою.

– Будинок №2. Завершено будівництво монолітного каркасу 24 поверхової будівлі.  Продовжуються роботи з кладки цегляних стін на рівні 18-24 поверхів та встановлення алюмінієвих віконних профілів і блоків на рівні 1-13 поверхів. Триває монтаж направляючих для облаштування утеплення і навісного вентильованого фасаду будинку, а також кріплення захисної геомембрани.

– Будинок №3. Завершено будівництво монолітного каркасу будинку. Тривають роботи з кладки цегляних стін на рівні 20-24 поверху.

– Будинок №4. Завершуються монтажні роботи з кріплення направляючих для облаштування утеплення і навісного вентильованого фасаду будинку. На завершальному етапі монтаж геомембрани на фасаді будинку. Розпочато утеплення будівлі негорючою мінеральною ватою. Триває монтаж віконних блоків з алюмінієвого профілю на рівні 16-21-го поверхів.

Планове завершення будівництва 7-ї черги – I квартал 2022 року.

Більше фото з будівельного майданчику 7 черги дивіться у нашому традиційному фотозвіті у розділі Хід будівництва або в нашому відеозвіті

 

 

Назад
380442992001